Як зберігати зимові сорти яблук.

Яблука діляться на літні та зимові сорти, останні відрізняються більш товстої і грубої шкіркою з слабовираженним нальотом воску. Саме зимові сорти яблук, при правильному зборі, транспортуванні і підготовці, здатні зберігатися свіжими протягом всієї зими.
Довготривале зберігання яблук повністю залежить від того, як були зібрані плоди. Тому для збору врожаю рекомендується використовувати сходи або інші пристосування, які дозволять вам обережно і без пошкоджень зібрати яблука з гілок. Щоб уникнути пошкодження шкірки плодів, збирайте їх в бавовняних рукавичках і складайте в пластикові відра або кошики, вистелені зсередини мішковиною або м'якою тканиною. Ні в якому разі не трусіть дерево, так як впали яблука непридатні для тривалого зберігання, вони почнуть швидко гнити. Зібрані яблука розсортуйте, приберіть в сторону плоди з механічним пошкодженням, червиві і уражені хворобами. Зберігати слід тільки здорові плоди. Розберіть цілі яблука за розміром (великі, середні і дрібні). Найкраще і довше зберігаються плоди середнього розміру, дрібні швидко в'януть, а великі уражаються хворобами. Підготуйте тару для яблук, вона повинна бути чистою і міцною, виготовленої з вологостійкого картону або деревини м'яких порід. При цьому в ящику не повинно бути занадто великих просвітів між дощок. Переважно ізолювати кожне яблуко, загортаючи в папір або пересипаючи піском, стружкою м'яких листяних порід, лузгою або лушпинням гречки. Можна перестилали ряди з яблуками соломою. Плоди укладайте рядами або діагонально. Для більш тривалого зберігання занурте кожен плід в спиртовий розчин прополісу (100 грамів прополісу на півлітра спирту) або 2% -ний розчин хлористого кальція.Ящікі із зимовими сортами яблук зберігайте на стелажі в підвалі, погребі, балконі або іншому добре провітрюваному і прохолодному приміщенні. Температура повинна складати близько двох градусів тепла з оптимальною вологістю повітря вісімдесят відсотків. Деякі садівники з успіхом зберігають яблука в землі, попередньо упакувавши плоди в поліетиленові пакети по одному кілограму. Закопайте урожай на глибину 25 сантиметрів і зверху накидайте суху траву і гілки, щоб створити теплу ковдру.
Яблуко - чудовий поширений фрукт, який містить велику кількість вітамінів і володіє численними корисними властивостями. Яблука через свою доступності присутні цілий рік в раціоні харчування, їх можна вживати в самому різноманітне вигляді.
Все існуючі сорти яблук діляться на три види: літні, осінні і зимові. У кожному виді можна відзначити найбільш популярні вітчизняні сорти яблук.

Літні сорти яблук

Липень і серпень - час дозрівання літніх сортів яблук. Особливість цього виду - швидке перезреваніе і крихкість. Такі яблука не можна довго зберігати, краще вживати в свіжому віде.Белий налив - широко відомий сорт яблук, високоврожайний і невимогливий до агрономическим умовам. Плоди білого наливу округлі, зеленувато-жовтого кольору. М'якоть соковита, біла, дрібнозерниста, кисло-солодкого смаку. Мельба - сорт яблук з округлою формою плодів зеленуватого забарвлення з червоним смугастим рум'янцем. Яблука соковиті, з білою м'якоттю пряного, кисло-солодкого смаку.
Відомі ще такі літні сорти яблук, як Боровинка, Серпневе, Донешта, китайка, Мантет.

Осінні сорти яблук

Осінні сорти яблук дозрівають в кінці серпня - початку вересня. У більшості осінніх сортів плоди бувають середніх розмірів з солодким смаком і яскравою окраской.Антоновка - дуже популярний сорт яблук, відомий на Русі з незапам'ятних часів. Особливо цінується садівниками, бо навіть молоді яблуні морозостійкі і не схильні до хвороб. Округлі плоди мають сильний характерний аромат і солодко-кислуватий смак, жовтувата м'якоть соковита і хрустка. Блискуча шкірка плодів зеленувато-жовтого кольору, при зберіганні набуває солом'яно-жовту окраску.Апорт - теж старовинний універсальний сорт, яблука дуже великі, округлої або конічної форми. Основне забарвлення - зеленувато-жовта, при дозріванні стає жовтою. Має темно-червоний рум'янець. Плоди ароматні, соковиті, з солодким смаком. Шкірочка тонка і блискуча, як би з восковим покриттям. Яблука майже не темніють і придатні для сушки. Осіннє смугасте - яблука цього сорту володіють красивим зовнішнім виглядом, кисло-солодким смаком і соковитою м'якоттю. У цих яблук висока стійкість до захворювань і відмінна транспортабельність.
До осінніх сортам яблук також відносяться: Коричневе смугасте, Нета, Московська грушівка, Сандра.

Зимові сорти яблук

Урожай зимових сортів яблук знімають в кінці вересня - початку жовтня. Плоди зимових сортів більші за розміром, мають щільну консистенцію і міцну шкірку. До переваг яблук зимового виду відносяться висока транспортабельність і лежкість. Яблука можна зберігати до 8 месяцев.Богатирь - дуже популярний зимовий сорт. У нього ароматні великі плоди, досягають 350 г. Яблука кисло-солодкі, світло-жовтого кольору з рум'янцем. М'якоть біла, щільна, хрустка. Пепин шафранний має овальні плоди середньої величини. Забарвлення яблук оранжево-жовта з темними червоними смугами. М'якоть кремово-жовта, кисло-солодкого смаку. Голд має плоди середньої величини до 130 г, овально-конічної форми. Забарвлення зеленувато-жовта з тьмяним рум'янцем. М'якоть світло-зелена, щільна, соковита, з кисло-солодким специфічним смаком і ароматом.
Є й інші зимові вітчизняні сорти яблук: Семеренко, Схід, Московське зимовий, Імрус, Чародійка, Синап орловський, Ветеран.
Кортланд - плоди цього сорту бувають середні або великі до 240 г, округло-конічні. Колір зеленувато-жовтий, з фіолетово-червоним рум'янцем. М'якоть яблук біла, соковита, ароматна, з приємним смаком.