Як визначити фізичну адресу.

Місце проживання людини визнано вважати його фізичною адресою. У вирішенні правових питань такі відомості потрібні завжди. Бувають випадки, коли це встановити складно, як результат, доводиться звертатися у відповідні служби.
Інструкція
1
Зайдіть на офіційний сайт телепередачі «Жди меня»: poisk.vid.ru. Пройдіть процедуру реєстрації та заповніть анкету. В окремій графі введіть своє прізвище і подивіться, чи не шукає хтось вас. Пошук людей ведеться на багатьох сайтах, спробуйте виявити аналоги цього ресурсу. Це не потребуватиме фінансових витрат, а платити гроші можуть зажадати шахраї. За допомогою таких ресурсів ви можете знайти людини і дізнатися його поштову адресу, але тільки в тому випадку, якщо він зареєстрований в системі. Залиште інформацію про пошук, можливо, друзі чи колеги цієї фізичної особи вам зможуть допомогти, прочитавши її на сайті.
2
Зверніться в Федеральну міграційну службу. Існує спеціальний відділ, де є архів відомостей про зареєстрованих осіб на території потрібного району. Складіть заяву, в ньому вкажіть свої особисті дані, номер телефону, викладіть все, що вам відомо про громадянина, якого шукаєте. ФМС надасть вам цю інформацію, але тільки в одному випадку: якщо шуканий людина дасть на це згоду. З іншого боку, подібне волевиявлення не буде потрібно, якщо ви подасте в структуру офіційний запит на отримання відомостей. Наприклад, таке право закріплено на законодавчому рівні за поліцією, судом і т.д.
3
Знайдіть електронну версію телефонного довідника у вашому регіоні. Або завантажте з інтернету таку програму і встановіть на комп'ютер, попередньо перевіривши її на віруси. Прізвища перераховані в алфавітному порядку, наведіть курсор мишки на потрібну вам, натисніть, і побачите всі дані на цю людину, в тому числі і адресу.
4
Зайдіть на сайт spravka.net і натисніть кнопку «Знайти». Ви знайдіть повну адресу місця реєстрації людини, індекс, номер будинку і квартири, телефон.
5
Зателефонуйте зі стаціонарного телефону за номером 09 або з мобільного - 090. Якщо потрібна людина зареєстрований у місті, в довідковій службі нададуть необхідні відомості про місце його проживання.
6
Проведіть пошук на сайті «база даних ГИБДД». Введіть ім'я та прізвище розшукуваного в окремому полі, почекайте, а потім відшукайте в окремому вікні передбачуваний місто його проживання. Програма видасть адресу. Це допоможе, якщо у того, чиє місце проживання ви шукаєте, є автомобіль.
7
Дізнайтеся необхідну адресу в поліклініці. Якщо розшукувана особа коли-небудь зверталося до медичного закладу, вам зможуть допомогти. Правда, для цього вам потрібно буде надати вагому причину, що виправдує свій інтерес.