Як вибрати хороший духовку.

Для господині, люблячої і вміє готувати, духовка - неодмінний атрибут кухні. Це справжній полігон, в якому вона зможе втілити найрізноманітніші кулінарні ідеї і довести до досконалості смак будь-якої страви. Реалізований в цьому приладі спосіб запікання, крім того, дозволяє готувати не тільки смачні, але і більш корисні, ніж при обсмажуванні, страви. Вибрати хороший духовку, вбудовується в кухонні меблі, при нинішньому великому асортименті - процес складний.
Інструкція
1
Що стосується якості цих побутових приладів, то зараз воно досить висока, незалежно від моделі або виробника. Тому головними параметрами, на які слід звернути увагу, будуть спосіб управління, розміри, додаткові функції, виробник і термін служби.
2
За способом управління духовку може бути автономним і залежним. Останні мають тільки кнопку включення/виключення і працюють в парі з поверхнею, через яку і здійснюється управління процесами запікання в духовці. Якщо у вас вже встановлена панель, виберіть духовку, відповідний їй по марці і класу. Автономні моделі працюють незалежно від варильних панелей і можуть встановлюватися окремо від них, управляються вони кнопками, розташованими на передній панелі духовки.
3
В жарильних шафах використовується газовий і електричний спосіб нагріву. Газові шафи, звичайно, більш економічні, але якість приготування їжі, рівномірність її теплової обробки в електричних духовках вище. Крім того, в електроприладах реалізовано більше додаткових можливостей, і температурний режим можна дотримуватися з більшим ступенем точності.
4
Глибина і висота у всіх жарильних шаф однакова, вони можуть відрізнятися тільки по ширині. Найзручнішими вважаються шафи шириною 60-70 см. Є, звичайно, і більш широкі варіанти - до 120 см, але це, швидше ціла піч, розрахована на промислове виготовлення страв.
5
До додаткових можливостей, що не відносяться до функцій запікання, відносяться здатність до самоочищення, ненагревающаяся дверцята, обдув стінок шафи холодним повітрям, що охороняє від розсихання і деформації меблі, висувний візок, крутив, гриль, таймер, конвекція і ін. Це , звичайно, корисні дрібниці, але вони можуть істотно підвищити вартість духовки.
6
Вибираючи виробника, не варто орієнтуватися на найбільш розкручені бренди, якщо ви хочете трохи заощадити. Але не варто купувати і дешеву техніку невідомих марок. Почитайте відгуки покупців, порадьтеся з продавцями. Як правило, гарантія на жарочні шафи дається на термін до 3 років, але судячи з досвіду експлуатації, багато з них справно служать до 10 і більше років.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zulbKykkNp8
Зверніть увагу
економічність апарату (електричний духовку «Кедр» працює від звичайної розетки в 220 Вт і споживає всього 0,6 кВт на годину). термін служби духовці за умови дотримання основних правил експлуатації становить не менше 10 років. Незважаючи на свою компактність і простоту, духовку «Кедр» відгуки отримує тільки позитивні.
Корисна порада
Шафа жарова «Кедр» складається з: жарочной камери, дверцята, електронагрівальних елементів, зовнішнього кожуха. Смаження камера є основним вузлом шафи. До неї кріпляться подпружиненная двері, електронагрівачі і зовнішній кожух.