Як забезпечити догляд за бегонією.

Бегонія - красиве декоративна рослина, яке може радувати око своїм цвітінням навіть у зимовий час. Налічується більше тисячі різних видів бегоній, що відрізняються один від одного формою і забарвленням красивих бутонів, а також листя. Забезпечте квітам правильний і своєчасний догляд.
Вам знадобиться
  • - м'яка вода; - Мох-сфагнум; - Дренаж; - Горщик; - Перегній; - Пісок; - Листова земля; - Дернова земля; - Торф; - Посудину з водою; - Рідке комплексне добриво.
Інструкція
1
Підтримуйте оптимальну температуру повітря в приміщенні, де знаходиться горщик із квіткою. Вона повинна складати приблизно 18-20 градусів тепла, проте нетривалий зміст бегонії при температурі 12-14 градусів не відіб'ється на зовнішньому вигляді рослини. При вмісті при більш низьких температурах рослина може загинути. Бегонії не вимогливі до свіжого повітря, але регулярне провітрювання приміщення лише зміцнить квіти.
2
Бегонія здатна споживати велику кількість води, тому рекомендується підтримувати грунт у вологому стані. Але пам'ятайте, що верхні шари субстрату повинні бути сухими перед кожним поливом. Надлишок вологості в горщику призведе до появи грибків і гнилі. Намагайтеся акуратно поливати бегонію, що не потрапляйте на листя. Для цього використовуйте м'яку, теплу і встигла відстоятися воду. Квітка дуже вимогливий до вологості повітря, не любить обприскування, через що на листках утворюються коричневі плями. Ставте поряд з горщиком посудину з водою, випаровування якої і буде підтримувати оптимальну вологість.
3
Даний вид квітів категорично не любить, коли порушують спокій і переставляють горщик з одного місця на інше. Рослина відмінно почуває себе на підвіконнях, що виходять на південний схід або південний захід. Містити бегонії все ж краще у світлому приміщенні, але захищеному від дії прямих сонячних променів. Навіть нетривале перебування рослини на сонці здатне привести до сильних опіків листя.
4
Пересаджуйте квітка один раз на два роки (молоді рослини слід пересаджувати щорічно, ранньою весною). Для цього вам знадобиться легка, пухка і поживний грунт, а також хороший дренаж. Можете використовувати таку суміш: дві частини листової землі, одна частина дернової землі, одна частина торфу, така ж кількість перегною і одна третина частини піску. Якщо ви купуєте суміш в магазині, додайте в грунт дрібно нарізаний мох-сфагнум. Підгодовуйте квітуча рослина спеціальним комплексним добривом один раз в два тижні.