Як писати в личку. Як написати в личку на форумі out-club.ru.

Особисте повідомлення, личка, ЛС - засіб обміну приватними повідомленнями в рамках конкретного сайту (форуму, соціальної мережі, блога). В таких повідомленнях містяться дані, що стосуються тільки відправника і одержувача.
Інструкція
1
Знайдіть користувача, якому хочете відправити повідомлення. Клацніть по його аватару або імені. В деяких форумах клацати потрібно не лівою, а правою кнопкою миші і в контекстному меню вибрати команду «Профіль користувача». Ви автоматично перейдете на його сторінку.
2
На сторінці профілю поряд з аватаром знайдіть кнопку відправки повідомлення. Вона може бути відзначена значком конверта, «собаки», буквами «ЛС». На ній може бути напис: «Відправити повідомлення», «Особисте повідомлення», «Написати користувачеві» або схоже. На англомовних ресурсах шукайте аналогічні переклади. Натисніть цю кнопку.
3
В поле «Тема» введіть питання, яке хочете задати. На більшості форумів це поле необов'язково, але, якщо користувач вас не знає, краще вказати, щоб послання не було схоже на спам.Под темою введіть текст послання. Ще нижче можете натиснути на кнопку "Attach" ("Прикріпити», «Прикласти») і додати невеликий файл будь-якого формату (відео, фото, аудіо, текстовий).
4
Натисніть кнопку «Попередній перегляд», щоб перевірити повідомлення. Потім «Відправити», щоб послання було доставлено.