Як зробити мотор.

Якщо при роботі мотора автомобіля спостерігається незвичний шум, постукування, а також збільшився витрата бензину і масла при втраті потужності, це може свідчити про серйозні несправності в двигуні. Щоб зробити мотор, необхідно спочатку провести його діагностику.
Інструкція
1
Перевірте компрессионное тиск в циліндрах, щоб з'ясувати стан поршневої системи. Це робиться за допомогою компрессометра. Після цього порівняйте отримане число до вимог специфікацій: маленький тиск свідчить про можливе зносі підшипників та/або гідравлічного насоса.
2
Зніміть блок циліндрів, ретельно промийте і просушіть його повітрям під тиском. Огляньте блок і особливо масляні канали. Якщо в ньому є тріщини, необхідно купувати новий.
3
Виявити наявність або відсутність деформації прівалочной площині блоку циліндрів за допомогою лінійки. Для цього встановіть лінійку по діагоналі і по осях площині. Якщо площину викривлена більше, ніж на 0,1 мм, блок циліндрів вимагає заміни.
4
Перевірте герметичність блоку циліндрів. Закрийте отвори охолоджуючої сорочки, заповніть її теплою водою (20-30оС) під тиском 0,3 МПа. Почекайте кілька хвилин, якщо вода не з'явиться, отже, з герметичністю все в порядку.
5
Заміряйте діаметри циліндрів за допомогою нутроміра в поздовжньому і в поперечному напрямку. Різниця розмірів у верхньому і остальниx поясах показує величину зносу циліндрів. При зносі до 0,15 мм циліндри потрібно хонінговані. Якщо знос більше 0,15 мм, потрібно розточувати циліндри.
6
Замініть поршневі кільця і при необхідності замовте в автомайстерні проточку дзеркал циліндрів, оскільки самостійно і якісно це зробити не вийде. Одночасно замовте установку нових поршнів потрібного розміру.
7
Встановіть нові шатунні підшипники, так як на момент капітального ремонту двигуна вони завжди опиняються в поганому стані. Якщо шийки коленвала зносилися, їх теж потрібно замінити.
Зверніть увагу
Після капремонту мотора зробіть обов'язкову «обкатку» автомобіля: перші 1500 км їздите з мінімальним навантаженням на двигун, а потім поступово її збільшуйте.
Корисна порада
Перш ніж купувати запчастини для капремонту мотора, зробіть ретельний аналіз всіх несправностей. Краще це зробити за допомогою фахівців, оскільки може виявитися, що дешевше буде купити новий або відновлений двигун, ніж відремонтувати зношений.
Той час, коли пропоновані інтим-магазинами товари вважалися чимось непристойним і ганебним, пішло в минуле. Сьогодні у багатьох жінок є вібратор, і це показник того, що вона чуттєва і не позбавлена фантазії. Зрозуміло, жіночий вібратор не замінює чоловіка, але він здатний послужити додатковим джерелом насолоди і різноманітних нових відчуттів. Зробити таку секс-іграшку цілком можна і своїми руками.
Вам знадобиться
 • - еластична трубка бажаної довжини і товщини;
 • - марля або бинт;
 • - маленький моторчик;
 • - батарейки;
 • - рідкий силікон;
 • - ароматична свічка;
 • - деревина;
 • - лак;
 • - наждачний папір;
 • - нетоксичний герметик;
 • - глина або скульптурний пластилін.
Інструкція
1
Спочатку підготуйте необхідне: еластичну трубку, марлю або бинт, моторчик (наприклад, від старої іграшки), батарейки і нешкідливий рідкий силікон, який використовується при монтажі акваріумів. Моторчик разом з батарейками помістіть і закріпіть усередині трубки, а зверху обмотайте рясно змащену силіконом марлею. Як тільки силікон висохне - ваша секс-іграшка буде готова.
2
Якщо ж ви не хочете возитися з силіконом, можете скористатися яким-небудь іншої продукції довгастої форми. Наприклад, в якості корпусу для саморобного вібратора цілком підійде ароматична свічка (потрібного розміру). Вам потрібно тільки виконати невеликий отвір в її нижній частині, а потім помістити в нього моторчик. Такий вібратор своїми руками вам обійдеться, можна сказати, в копійки, а вашу обраницю стане радувати ще довгий час. Якщо у вас буде зайвий час і бажання, на свічці виліпити складки і головку з розтопленого воску. Такою іграшкою бажано користуватися в презервативі.
3
З більш жорстких матеріалів - металу, деревини та глини - можна виготовити більш екстремальні варіанти саморобних вібраторів. Щоб зробити секс-іграшку з деревини, вам знадобиться сучок потрібного розміру, батарейки та моторчик, лак. Очистивши деревину, заполіруйте її наждачним папером. Внизу вироби зробіть виїмку для батарейок і мотора, після чого надійно їх закріпіть за допомогою нетоксичного герметика. Потім покрийте лаком свій шедевр.
4
Зробити вібратор своїми руками ви можете з глини або спеціального скульптурного пластиліну. А ось дитячий пластилін не підходить для таких виробів - при нагріванні він швидко втрачає свою форму. Виліпити фалос в натуральну величину, зробивши заздалегідь виїмку для моторчика. У випадку з глиною вам знадобиться її запекти і вже потім помістити мотор всередину. При бажанні ви можете покрити виріб спеціальною емаллю. Тоді саморобний вібратор матиме структуру, приємну на дотик, і без праці проникати всередину.
5
Крім того, серед підручних засобів, які здатні замінити собою вібратор, може бути використана зубна електрична щітка. Її досить сильна вібрація дозволить вам стимулювати і клітор, і різні ерогенні зони. Який варіант ви виберете - залежить виключно від ваших з партнеркою уподобань.
Корисна порада
Постарайтеся вибрати силікон не чорного кольору, а який-небудь яскравою і життєрадісною забарвлення, тоді ваша партнерка напевно не залишиться байдужою до польоту вашої фантазії.