Як вибирати підліткову взуття.

Вибрати взуття для підлітка не завжди легко: навіть якщо ви зможете визначитися з фасоном, розміром та рекомендаціями ортопедів, залишиться ще думка самої дитини. Щоб розбіжностей між поколіннями не було, починати вибір взуття необхідно з узгодження цього питання з підлітком.
Інструкція
1
Порадьтеся з дитиною про те, яке взуття він хотів би мати. Не варто купувати кілька пар для однієї мети - оскільки нога підлітка швидко росте, він дуже швидко виростає з будь-якого взуття, вона не встигне зноситися.
2
Для занять спортом придбайте підлітку кросівки або кеди, або мокасини для дівчинки. При цьому спортивне взуття обов'язково повинна бути забезпечена амортизирующими подушками, зменшують навантаження на хребет при бігу та стрибках.
3
Шкільна взуття повинна бути зручною і дихаючої - адже дитина проводить в ній кілька годин на день. Бажано, щоб вона була легкою і зроблена з натуральних матеріалів. Добре, якщо є можливість міняти взуття для прогулянок на змінне.
4
На будь-якого взуття, як для дівчаток, так і для хлопчиків, має бути невеликий каблук. Оптимальна висота - від 1 до 3 см. Тільки у взутті з каблуком зростаючому організму не страшно плоскостопість.
5
Дівчаткам-підліткам придбайте також модне взуття на досить високому каблуці, але не дозволяйте ходити в ній цілий день. Це можуть бути святкові або вихідні туфлі, чобітки, черевики, босоніжки. Постійне носіння такого взуття шкідливо для кровообігу малого таза, але навчитися ходити на каблуках для маленької модниці буде зовсім не зайвим.
6
Вибираючи зимове взуття для підлітка, зверніть увагу на підошву. Вона повинна бути забезпечена глибокими протекторами, щоб забезпечити хороше зчеплення з зледенілій дорогою. Матеріали переважні натуральні - хутро або шкіра, пуховий наповнювач.
7
Внутрішня частина взуття обов'язково повинна бути натуральною, приємною на дотик. Навіть якщо ви купуєте гумові чоботи, подбайте про м'яку устілці або бавовняною вкладці.
8
Підбираючи розмір взуття, не прагніть купити її «на виріст». Придбати взуття, яка буде зручна два сезони поспіль (особливо, літню або зимову), практично неможливо. Тому змиріться з думкою, що зимові черевики або літні босоніжки будуть використовуватися лише один сезон.