Як вибрати жіночі рукавички.

Жіночі рукавички являють собою аксесуар, що поєднує красу і функціональність. При виборі цього доповнення до гардероба варто звертати увагу не тільки на розмір і крій вироби, а й на якість матеріалу, з якого виготовлені рукавички. Також слід враховувати сполучуваність вибраної пари з колірною гамою костюма.
Вам знадобиться
  • Кравецькі сантиметр
Інструкція
1
Перед походом у магазин обчисліть розмір рукавичок, які вам підійдуть. Для цього виміряйте Кравецьким сантиметром обхват найширшій частині долоні, не захоплюючи великий палець. Отриманий результат, виражений в міліметрах, розділіть на 27. Втім, на рукавичках може виявитися маркування, відповідна обхвату долоні в сантиметрах.
2
Залежно від того, з яким одягом передбачається носити цей елемент гардеробу, виберіть модель. Найбільш універсальними вважаються шкіряні рукавички звичайної довжини, трохи вище зап'ястя. Доповненням для верхньої осіннього одягу з укороченими рукавами можуть послужити шкіряні рукавички довжиною до ліктя. Різновиди цієї моделі з трикотажними вставками підійдуть до гардеробу в спортивному стилі. До такого ж костюма підійдуть трикотажні гловелетти і мітенки різної довжини. Вважається, що гловелетти, або рукавички з обрізаними пальцями, цілком припустимі в поєднанні з одягом повсякденного стилю.
3
Оберіть колір виробу. Як правило, шкіряні і замшеві рукавички рекомендують підбирати під колір пальто, шапки, шарфи, хустки, сумки або взуття. В'язані мітенки або рукавички варто носити з шапкою або шарфом тієї ж забарвлення.
4
Одягніть рукавичку з обраної пари, відігнувши манжет. Рухом долоні і великого пальця іншої руки розправте виріб. У процесі примірки переконайтеся, що рукавички не утрудняють рухів руки. Особливо це стосується теплих моделей. У занадто тугих зимових рукавичках руки будуть мерзнути. Перевірте, чи не збирається матеріал складками. Занадто просторі рукавички можуть ще сильніше розтягнутися в ширину в процесі носіння.
5
Перевірте якість обраної деталі гардеробу. Занадто груба на вигляд і на дотик шкіра може виявитися так званим «спилком», тобто товстою шкурою низького сорту, з якою був зрізаний нижній шар. Вироби з такого матеріалу не надто міцні. Схожим чином з товстої шкури з віддаленим верхнім шаром може бути виготовлена підроблена замша. Цей матеріал відрізняється підвищеною довжиною ворсу і теж не особливо міцний. В трикотажних і тканинних рукавичках не повинно бути пропущених петель і затягувань.
6
Вибираючи шкіряні або замшеві рукавички, переконайтеся, що у швах, якими сполучені їх деталі, що не пропущені стібки. Цей дефект може призвести до утворення дірки на виробі. Потерши шкіряну рукавичку вологою тканиною, перевірте стійкість забарвлення матеріалу. Чи не буде розумним купувати виріб, при виготовленні якого використовувалися неякісні барвники.
Рукавички - прекрасний зимовий аксесуар, зручний і елегантний. Однак щоб куплені рукавички порадували, а не засмутили вас, не купуйте перші-ліпші красиві, поставтеся до вибору відповідально.
Інструкція
1
Визначте, яка довжина рукавичок вам потрібно. Це залежить від довжини і ширини рукава вашої зимового одягу. Укорочені рукавички підійдуть до подовженому рукаву, що доходить до середини кисті. Виняток становлять рукав-дзвін і рукав-пагода, які часто можна бачити у шуб: широкий рукав будь-якої довжини вимагає подовжених рукавичок, майже до ліктя. Рукавички стандартної довжини, які закінчуються трохи вище зап'ястя, є універсальним варіантом, відповідним у всіх інших випадках.
2
За стилем підбирайте рукавички до верхнього одягу, за кольором - до шапки і шарфу. Якщо вам вдасться знайти рукавички, обробка яких схожа або перегукується з елементами оздоблення верхнього одягу або аксесуарів, вони стануть чудовим доповненням до вашого образу.
3
Оцініть зігріваючу здатність рукавичок. Найтеплішими є шкіряні або замшеві (забезпечені додатковим зігріваючим шаром), а також в'язані шерстяні двошарові рукавички. Кращим утеплювачем є хутро, однак рукавички з хутряною підкладкою виглядають досить об'ємними і прикрасять далеко не кожну руку. Вовняна підкладка добре зігріває і не заважає рукавичок виглядати елегантно. Крім того, останнім часом активно впроваджується синтетичний утеплювач тінсулейт, однак поки його використовують в основному при виготовленні аксесуарів спортивного стилю.
4
Приміряйте рукавичку на руку. При цьому оціните: - наскільки рукавичка підходить вам за розміром (іноді виріб може большемеріть або маломерять, незважаючи на вказаний на ньому розмір); - прикрашає чи рукавичка вашу руку. Як вже говорилося вище, зимові рукавички можуть бути досить товстими. Такі моделі краще всього виглядатимуть на руці з довгими тонкими пальцями. Власницям пухленьких пальчиків в цьому випадку варто бути особливо прискіпливими.
Зверніть увагу
Реальний розмір рукавичок нерідко відрізняється від зазначеного в меншу сторону (рукавички маломерять), особливо цим грішать вироби турецького та китайського виробництва.