Як відкрити заміський готель.

У зв'язку з розширенням великих міст забудовуються цілі квартали житлових будинків та інфраструктури. А от для туристів готелів не вистачає, чим і користуються деякі підприємці, відкриваючи готель за містом, де можна вдосталь насолодитися відпочинком в тиші і спокої.
Інструкція
1
В середньому будівництво порівняно малої готелі за містом може обійтися в 7-10 мільйонів рублів. Вам знадобиться отримати дозвіл на будівництво нового об'єкта інфраструктури, яке має підписати керівник адміністрації того району, де ви плануєте звести готель. Потім потрібно надати проект споруди і всю документацію головному архітектору, який протягом двох тижнів повинен ознайомитися з паперами і завізувати їх особисто. Потім доведеться відвідати Росспоживнагляд і Держпожнагляд, а також організації, що відповідають за надання води та електроенергії.
2
Отримавши всі документи, сміливо починайте будівництво готелю. У ваших інтересах зробити так, щоб абсолютно всі недоліки і промахи були враховані і виправлені при проектуванні, це допоможе вам здійснювати контроль над будівельною організацією. У цій справі вам може допомогти менеджер проекту, який буде стежити за тим, щоб будівництво повністю відповідало початковим проектом. Крім того, в його функцію входить контроль над графіком виконання робіт з постачання обладнання і обробці приміщень.
3
Поняття «заміський готель» по суті як такого не існує. У Європі застосовується термін «міні-готель», і відноситься він до готелів, що вміщує в себе до 45-50 кімнат. У Росії готелі, розташовані за містом, здатні прийняти до 100 постояльців. Буде краще, якщо у вашому готелі буде мінімальне число категорій кімнат.
4
Популярністю в готелях подібного типу користуються двомісні номери, тому при створенні проекту на це не можна не звернути уваги. Зрозуміло, одномісні номери теж необхідні. Потрібно також пам'ятати про те, що заміська готель повинен по максимуму використовувати весь свій житловий фонд.
5
Перед тим як починати масштабне будівництво, непогано було б побувати в аналогічних готелях. Такі готелі можна знайти в Сочі, Володимирі, Ярославлі, Анапі і т.д. Підприємцю потрібно бути готовим до того, що будівництво подібного готелю окупиться приблизно за 10 років.