Як скласти короткий план занять фітнесом.

Фітнес - це популярні фізичні вправи, що дозволяють багатьом підтримувати хорошу фізичну форму. Гарна методика фітнесу допоможе поліпшити фігуру, нормалізувати вагу і отримати при цьому стабільний і довгостроковий результат. Щоб заняття не стали хаотичними, необхідний план. Не обов'язково докладний, достатньо простого і короткого.
Інструкція
1
Щоб скласти короткий план занять, спочатку продумайте, скільки занять на тиждень ви зможете виконувати. І скільки триватиме кожне заняття. Можна передбачити 2-3 заняття на тиждень по 30-60 хвилин, а можна - щодня по 20-30 хвилин. Менше 2 разів на тиждень займатися немає сенсу - позитивний ефект буде настільки низьким, що ви навряд чи його помітите. Щоденні заняття вимагають різноманітності в навантаженнях на різні групи м'язів так, щоб один день певні м'язи тренувалися, інші відпочивали. Наступного дня відпочиваючі і займаються групи м'язів повинні змінюватися. Або так: один день виконується аеробне навантаження, спрямована на витривалість і розвиток серцево-судинної системи, а на другий - тренування всіх груп м'язів.
2
При бажанні, продумайте зміни в навантаженнях в більш довгостроковому плані. У перший тиждень заплануйте не дуже високу навантаження, а з кожною наступною тижнем підвищуйте інтенсивність і тривалість занять. Але не нескінченно. Кожного місяця влаштовуйте собі відпочинок - тиждень занять з щадними навантаженнями. Це дозволить закріпити результат і створити основу для більш високих досягнень.
3
Намагайтеся не перевантажувати організм навіть протягом одного заняття. Систематична перетренированность тільки нашкодить здоров'ю. Не займайтеся на одному занятті тільки однією групою м'язів. Протягом кожного тренування передбачайте кілька хвилин для відпочинку.
4
Підберіть комплекси з декількох вправ: присідань, віджимань, підйомів тіла в сивий. Бажано, щоб у вас було заготовлено 2-3 різних комплексу. Це допоможе уникнути одноманітності і нудьги на тренуваннях. Багато популярних вправи можна виконувати в різних варіантах, з різною швидкістю виконання, з додатковими обтяженнями і без них. Прагнення до різноманітності в навантаженнях допомагає пропрацювати максимальну кількість м'язів і уникнути зниження ефективності фітнесу через поступове звикання м'язів до вправ.
5
Якщо ви прагнете до досягнення хороших результатів у фітнесі, читайте тематичні журнали, дивіться телепередачі, відвідуйте сайти. Звертайтеся за порадами до фахівців і тим, хто не перший рік тренується і чого-небудь досяг. Різна інформація допоможе вам правильно виконувати вправи, правильно планувати заняття. І тоді одні й ті ж навантаження зможуть принести в кілька разів більший ефект.
6
І остання порада - зверніть увагу на вже складені фітнес-плани. Як правило, вони складаються фахівцями, враховують всі особливості та нюанси фізичної підготовки і розраховуються як на початківців, так і на просунутих спортсменок.