Як відкрити магазин гарячих путівок.

Магазини гарячих путівок є в кожному більш-менш великому місті, населення якого має стабільний попит на туристичні путівки. Отже, час довів, що даний вид бізнесу має хороші комерційні перспективи за умови грамотної постановки справи.
Вам знадобиться
  • - обсяг інвестицій близько 10 000 доларів; - Необхідні сертифікати і ліцензії; - Співробітники фірми; - Приміщення під магазин або офіс.
Інструкція
1
Зареєструйте юридична особа і придбайте ліцензію на надання турагентських послуг у сфері міжнародного туризму. Щоб ваша фірма мала право на існування, ви зобов'язані мати свідоцтво про реєстрацію юридичної особи та сертифікат відповідності. Важливо, щоб найменування і всі дані в усіх документах повністю збігалися. Врахуйте, що, якщо ви хочете не тільки перепродувати гарячі путівки туроператорів, а й формувати свої, потрібна буде ще ліцензія на туроператорську діяльність.
2
За допомогою юристів розробіть типові договори між магазином та клієнтами. У них повинні бути вказані всі істотні умови турпоезкі. Продумайте, яким чином ви будете виконувати всі пункти вашого договору, як буде забезпечуватися відповідальність за невиконання його умов, які додаткові послуги ви можете надати вимогливим клієнтам.
3
Укладіть договори з іншими турфірмами вашого міста. Коли у них з'являться гарячі путівки, не факт, що вони зможуть швидко знайти на них клієнтів самостійно. Якщо на них знайдете клієнтів ви, ви зможете перепродувати незатребувані тури з винагородою від оператора в розмірі 10-12%. Це і буде ваша прибуток як турагента. Основні параметри вибору партнерів - оптимальні ціни, надійність і зручність роботи. Ретельно перевіряйте документи і ліцензії у ваших партнерів. Найменування фірми-партнера має бути однаковим у всій наданої документації.
4
Якщо ви не плануєте влитися у вже діючу мережу турагентів, розробіть свій власний фірмовий стиль. Саме на ньому буде грунтуватися ваша реклама, оформлення магазину та сайту. Визначте також і вашу цільову аудиторію. Як правило, магазини гарячих путівок орієнтуються на середній клас населення. Саме вони мають можливість придбавати путівки, але при цьому не проти заощадити на вартості без зниження якості послуг.
5
Відкрийте офіс в діловому центрі вашого міста чи магазин в густонаселеному житловому кварталі площею не менше 20 кв.м. Це може бути як власне, так і орендоване приміщення. Подбайте про обстановку магазину, про підбір професійного персоналу, про рекламу. Мінімальна кількість співробітників - п'ять, зі стажем роботи в туризмі кожного не менше трьох років. Це вимога закону. Створіть сайт в інтернеті, максимально відображає всі сторони діяльності вашої фірми і запропоновані на даний момент путівки.
6
Щоб досягти успіхів у туристичному бізнесі, вам просто необхідний досвід діяльності в цій сфері. Якщо досвіду немає, придбайте франшизу. Ви отримаєте детальну інструкцію про те, як саме потрібно вести цей бізнес, доступ до бази даних туроператорів Росії, інформаційне, консалтингове і технічне обслуговування. Продавець франшизи навіть зможе гарантувати вам прибутковість проекту за умови точного дотримання всіх інструкцій.