Як вибрати хороший чоловічий гаманець.

Кожен поважаючий себе чоловік має якісний і модний портмоне, який строго відповідає іміджу, як наприклад, взуття, краватку. При виборі гаманця варто приділити увагу деяким нюансам.
Інструкція
1
На перший погляд, здається, що немає нічого складного при виборі гаманця, що вони всі однакові. Але насправді даний аксесуар буває декількох видів. Якщо ви купуєте цю річ не собі, уточніть, як людина звикла його використовувати. Наприклад, є гаманці для нагрудного внутрішньої кишені, частіше в ньому тримають паперові гроші та кредитні картки. Гаманець, який складається в два складання, має відділення для купюр, візиток. Є моделі, в яких присутня відділення для дрібниці. Гаманець в три складання нагоді тим, хто користується тільки картами банків, гроші в ньому тримати незручно. Також бувають досить функціональні моделі, які містять безліч відділень для візиток, прав, записної книжки, ручки і т.д.
2
Зверніть увагу на те, з якого матеріалу виготовлений аксесуар. Самі гарні виробляються із замші або шкіри. Існують і ексклюзивні моделі, які виготовляються штучно, зі шкіри змії, крокодила та інших дорогих матеріалів. Для людини знає і розбирається в цьому, головне не те, з чого він виготовлений, а те, як він стане поєднуватися із загальним стилем.
3
При виборі вироби зверніть увагу на розмір і форму. Чоловіки не носять гаманець в сумці, а кладуть його в кишеню, тому він повинен мати відповідні розміри. Він повинен бути містким, але не громіздким.
4
Визначтеся з кольором. Звичайно, можна придбати дану річ будь сподобалася вам забарвлення, але найпрактичнішими і завжди актуальними є чорний і коричневий кольори. Крім того, ці забарвлення підійдуть, якщо гаманець купується не на один сезон.
5
Вибравши потрібну модель, перегляньте всі шви, перевірте замочки та іншу фурнітуру, якщо така присутня. Хороший гаманець повинен мати етикетку, в якій вказується фірма виготовлювач, матеріал. В наявності обов'язкове упаковка або чохол.