Як відкрити інтернет-магазин сільськогосподарської продукції.

Один із способів заробити в інтернеті - відкрити онлайн-магазин. При цьому найскладніше визначитися з товарною категорією, щоб попит був стабільним, і торгівля йшла жваво. Один з можливих варіантів - відкрити інтернет-магазин сільськогосподарської продукції.
Вам знадобиться
  • - доменне ім'я;
  • - скрипти, хостинг;
  • - реєстрація на веб-сервісі;
  • - прайс на продукцію;
  • - логістична схема доставки.
Інструкція
1
В першу чергу, придумайте для магазину доменне ім'я. Це повинно бути яскраве, запам'ятовується назва, причому унікальне (тобто не повторюється). Стабільніші в роботі домени верхнього рівня (.com, .info, .net), зате у інших доменів більше варіантів вільних назв.
2
Виберіть варіант, за допомогою якого працюватиме інтернет-магазин. Це може бути установка програмного забезпечення (скриптів) на куплений хостинг, або реєстрація на вже встановленому веб-сервісі. У першому випадку ви будете адміністратором свого магазину, зможете перепрограмувати його «під себе». У другому варіанті вам потрібно тільки зареєструватися, причому можна це зробити безкоштовно. Якщо це перший ваш інтернет-магазин, краще вибрати веб-сервіс.
3
Налаштуйте дизайн свого інтернет-магазину сільськогосподарської продукції. Для цього можна використовувати стандартні шаблони або замовити ексклюзивний дизайн-проект. Однак, якщо для вас важлива в першу чергу працездатність магазину, не витрачайте на цей пункт надто багато уваги і грошей.
4
Створіть каталоги продукції. Навігація на сайті повинні бути максимально зручною для покупця. Наприклад, у вас можуть бути наступні категорії товарів: сільськогосподарська техніка, інвентар, добрива і грунти, посадковий матеріал; садові меблі і т.д. У покупця повинен бути перед очима зручний пошук і фільтр по ціні, назві, характеристикам. Вкажіть контактні телефони, адресу та інші способи зв'язку на сайті.
5
Додайте в каталоги продукти, які плануєте продавати. Найзручніше додавати їх не по одному, а імпортуючи з файлу Excel. Відразу ж визначитеся з можливими постачальниками, від яких зможете доставити товар в найкоротші терміни і додайте на сайт їх асортимент. Особливу увагу приділіть правильному оформленню кожного товару - бажано не тільки наявність повної назви, а й фотографія, короткі характеристики і опис.
6
Подбайте про організацію доставки і оплати. Якщо ви тільки починаєте працювати в цій сфері, можна доставляти замовлення самостійно, або домовитися з вантажними компаніями. Якщо є можливість зберігання, можна закупити найбільш популярні товари в невеликих кількостях, проте це призведе до заморожування коштів. Коли оборот товарів стане більше, ви зможете найняти одного або декількох співробітників.
7
Приділіть увагу рекламі свого інтернет-магазину. Замовте рекламну статтю для центральної сторінки, розмістіть посилання на магазин в місцях, де бувають потенційні покупці. Наприклад, дієвими можуть бути посилання, розміщені на форумах садівників, фермерів і тваринників.