Як вибрати стиль для дизайну дачі.

Існує кілька різних стилів, в яких можна виконати дизайн дачі. Кожен стиль по-своєму привабливий, неповторний і може зробити ваш будиночок найяскравішим і унікальним в масі інших типових дач.
Інструкція
1
Класичний стиль характеризується строгими і акуратними формами, чіткими лініями, прямокутними газонами, круглими і прямокутними клумбами, прямими доріжками, прямолінійними бордюрами. Часто в оформленні зустрічаються колони, дорогі оздоблювальні матеріали, прикраси у вигляді скульптур і ліпнини. Класичний стиль добре поєднується з фірмовими рисами інших стилів. У підсумку виходить змішання дизайнерських шкіл і прийомів - так звана еклектика. Крім того, класичний стиль може включати історичні елементи.
2
Японський дизайн, що набирає популярність останнім часом, налаштовує людину на спокій і роздуми. Гідністю стилю вважається те, що він дуже гармонійно виглядає на дачних ділянках невеликих розмірів. Стиль характеризується великою кількістю гальки, каменів, мохів і невисоких рослин в японському стилі. Всі елементи, як правило, мають невеликі розміри і наповнені глибоким змістом. При прогулянці по японському саду з кожної його точки повинен відкриватися абсолютно інший пейзаж. Для стилю характерні невеликі водойми з містками, композиції з каменів, черепичні дахи будівель.
3
Середземноморський стиль відрізняє широке використання витких рослин, висока огорожа, керамічні контейнери-клумби з олеандрами, бугенвіллея, пеларгоніями та іншими рослинами, характерними для середземноморських країн. Як і японський, виграшно виглядає на маленьких за розміром ділянках. Особливо на вузьких і довгих. Також перевагою цього стилю є його невибагливість. Він не вимагає частого догляду та подобається тим, хто рідко буває на дачі.
4
Французький стиль припускає строгість і порядок, але не без театральності. Планування дачі у французькому стилі обов'язково повинна бути геометрично правильна і строго симетрична. Головний елемент дизайну - дачний будиночок. До нього прив'язуються всі інші елементи оформлення ділянки. Для французького стилю характерні партерні газони, акуратно обрізані кущі та дерева, гравійні та піщані доріжки, скульптури, фонтани і водоймища у формі геометричних фігур.
5
Англійський стиль цілком і повністю відповідає ідеї гармонії з природою. На відміну від французького, елементи дизайну розташовуються вільно, без жодних натяків на геометричні форми, прямолінійність і симетричність. В центрі композиції розташовується водойму, а сам будинок вкривають кучерявими рослинами. Доріжки роблять звивистими, з матеріалів природного походження, обсаджені невисокими рослинами так, щоб створити враження лісової стежки. Для англійського стилю обов'язковий нерівний рельєф ділянки як відмітна риса. Квіти використовують мало і висаджують групами, а не на клумбах.
6
Стиль кантрі відтворює традиційний сільський дизайн в поєднанні з сучасним рівнем функціональності. Ділянка виглядає точно так само, як старовинна російське село або ферма часів освоєння Дикого Заходу. Характерні елементи: великі квіти, пишні дерева, колодязь, овочеві грядки, клумби, скульптури, альтанки. Стильно виглядають різні скульптури, зроблені під традиційний сільський інвентар - корита, відра, бочки.