Як заправити струменевий картридж.

Напевно, всім власникам струменевих принтерів колись доводилося стикатися з проблемою що закінчилася фарби в картриджі . В цьому випадку ви можете його заправити. Даний процес обійдеться вам на порядок дешевше, тому він і є найкращим варіантом. А якщо ви заправити картридж самостійно, то зможете заощадите ще більше коштів і часу. Про те, як заправляти струменеві картриджі, ми зараз і поговоримо.
Інструкція
1
Чим довше ваш картридж залишається порожнім, тим для нього гірше, оскільки залишки фарби в ньому засихають і можуть забитися туди, куди не слід. Тому не тягніть, а краще сходіть в магазин за чорнилом. Тепер можна заправляти картридж. Спочатку змочіть серветку в рідини CL06 або CL04 і протріть соплову пластину (зовнішня сторона голівки).
2
Очистивши соплову пластину, встановіть картридж на паперову серветку друкуючої головкою вниз. Потім акуратно видаліть з кришки картриджа наклейку. Тепер позбудьтеся ковпачка, закріпленого на заправленому потрібним кольором шприці, і встановіть замість нього (ковпачка) заправну голку. Чим менше діаметр голки, тим краще.
3
Далі акуратно, не поспішаючи протолкніте голку всередину заправного отвори заправлюваного кольору. Проштовхуючи голку, ви можете відчути, що вона туго йде. Це заважає наповнювач картриджа. Повільно починайте вводити чорнило в картридж, поки в заправну отворі чи не з'явиться надлишок чорнила.
4
Перед заправкою картриджа фарбою іншого кольору промийте голку дистильованою водою, після чого просушіть її. А ще краще буде купити по шприцу з голкою для кожного кольору фарби окремо.
5
Щоб різні чорнило не змішувалися, промокніть їх залишки ватою або марлею навколо заправного отвори. Після цього заклейте липкою стрічкою верхню частину картриджа так, щоб всі отвори виявилися герметично закритими.
6
Проколіть липку стрічку над отворами для заправки голкою. Очистіть пластину картриджа і друкувальну головку сухою серветкою. Тепер залишилося встановити картридж на своє місце, а також провести первинний цикл перевірки, узгоджуючи з інструкцією з обслуговування принтера.