Як підготувати весілля.

Весілля - це прекрасне і знаменна подія для двох люблячих людей. Підготовка до весілля - справа як приємне, так і клопітка. Щоб весілля пройшло на вищому рівні і запам'яталася всім присутнім, необхідно її правильно організувати.
Вам знадобиться
  • Запрошення для гостей, квіти, стрічки, кулі, хустки, обручки, плаття, костюм для нареченого, взуття,
  • нижню білизну, панчохи, машини, торт, букет для нареченої.
Інструкція
1
Для початку напишіть докладний список тих справ, які вам належить зробити. Маючи на руках список, виділіть в ньому завдання підлягають виконанню в першу чергу.
2
Подумайте про те, хто з ваших рідних чи друзів може допомогти в підготовці торжества. Визначте кожному помічнику область завдань. Ваші подруги можуть займатися викупом нареченої, а друзі нареченого подбають про весільному кортежі.
3
Ретельно продумайте бюджет майбутнього торжества. Визначте, що б ви хотіли бачити на власному весіллі, і на що конкретно підуть гроші.
4
Запрошуйте на майбутню церемонію тільки найближчих родичів та друзів. Як би не хотілося запросити всіх, кого ви знаєте, пам'ятаєте, що все залежить від ваших фінансових можливостей. Намагайтеся розрахувати все правильно.
5
Разом з нареченим виберіть запрошення для гостей. Підпишіть їх і розішліть поштою. Якщо запрошені живуть в одному місті з вами, принесіть запрошення їм особисто.
6
Заздалегідь розплануйте по хвилинах весь день весілля. Приблизно розрахуйте, скільки піде часу на ту чи іншу церемонію. Враховуйте час про запас, щоб уникнути всякого роду накладок.
7
Замовте ресторан і визначте необхідний список страв. Постарайтеся врахувати смаки й уподобання всіх гостей. Підберіть алкогольні та безалкогольні напої.
8
Варто подумати і про прикрашання святкового залу, яке створить весільний настрій у гостей і винуватців торжества. Прикрасити приміщення можна квітами, стрічками, кульками, плакатами і т.д.
9
Визначтеся з запрошенням тамади, фотографами і відео-оператором, стилістом. Краще вибирати вже перевірені фірми, де працюють люди, які надають такого роду послуги.
10
Купіть в салоні обручки, плаття, костюм для нареченого, взуття, а так само всі необхідні аксесуари, нижня білизна, панчохи.
11
Замовте машини для нареченого і нареченої. Не забудьте про додатковий транспорт для всіх запрошених.
12
Разом з тамадою продумайте музичний супровід вечора. Для більшої різноманітності можна найняти гармоніста. Старше покоління залишиться досить. Для молоді підберіть модні танцювальні хіти. Обговоріть з провідним всі конкурси. Можливо, якісь з них виявляться вам не до смаку.
13
За два тижні до весілля уточніть кількість гостей. Обдзвоніть всіх запрошених за списком і переконайтеся в тому, що всі кого ви запросили, будуть присутні на святі. Так само здзвонитеся з усіма фахівцями (тамадою, фотографом, оператором, стилістом).
14
Заздалегідь замовте торт і букет для нареченої. Уточніть всі нюанси замовлення. Врахуйте, букет повинен бути зручним для вашої руки, зберігати свіжість протягом всього дня і не бруднити плаття. До речі, багато наречених воліють зберігати його на пам'ять, в такому випадку - подбайте про дублікаті.
15
Не панікуйте, якщо щось піде не так, як ви хотіли. Зрештою - це ваше весілля і вона все одно буде найкращою!