Відгуки про фенотропілом.

Фарби життя

Oksana_moscow Фенотропіл стала приймати, коли отримала гідну роботу в банку. Висока зарплата означає високу продуктивність і конкуренцію. Стала відчувати себе постійно втомленою і виснаженою. Відпочити не допомагали ні вихідні, ні відпустку, з'явилася постійний головний біль. Після початку прийому фенотропілу відразу відчула себе краще, пройшла жахлива тяжкість голови, світ став ніби яскравіше, настрій повернулося в норму. Препарат назад повернув мене до життя, змогла нормально спілкуватися з колегами і друзями.

Я сказала немає депресії

ValentinaYagodkina

Цього літа я була в глибокій депресії через проблеми в особистому житті (розставання з чоловіком, скандали, розлучення, залишилася одна з дитиною). На тлі цього вискочили болячки, про які навіть і не чула, навіть підозра на виразку. Настрій був на нулі, а адже росте донька, і їй треба приділяти максимум уваги і любові. Тоді знайомий лікар порадив пропити курс фенотропілу. І нарешті то повернулася радість до життя. Зрозуміла - що не робиться-все на краще. Я повністю відновилася, і зараз ми з донькою разом живемо і радіємо кожному дню.

млявість і дратівливості - ні!

MarinkaUkrainka52

Останнім часом стала все частіше відчувати себе втомленою до знемоги і млявою. Будинки могла спалахнути без причини, накричати на домашніх. Чоловік не витримав і повів мене до лікаря. Та прописала Фенотропіл - чудовий препарат. Всього одна таблетка на день - і через тиждень мене було просто не впізнати! З'явився інтерес до життя, радість і гарний настрій. Відмінний засіб від боротьби зі стресовими ситуаціями!

Студентам на допомогу фенотропіл

TatyanaZheleznova649

Після першої здачі сесії в університеті відчувала себе як вичавлений лимон - останній іспит здавала як зомбі - уже не могла вчити ночами, нічого не запам'ятовувалося, мучили головні болі , очі боліли. Мамина подруга - лікар, порадила мені пропити курс фенотропілу. Результат став помітний після 4х днів застосування, втома пішла, очі вже не болять, та й настрій навіть якось підвищилося.

Фенотропіл - і я як новенька!

MyshkaMalyshka

Скажений ритм життя довів мене навесні до такого стану, що неможливо було нормально сприймати дійсність. Лікар прописав фенотропіл як засіб для нормалізації настрою і поліпшення працездатності. Пропилу курс і стала як новенька - працюю, уже не втомлюючись так сильно, як раніше, з'явилися сили навіть робити домашні справи після роботи і уроки з дітьми. Залишилося дочекатися відпустки щоб відновитися повністю.

Фенотропіл діє

Маша Кірова

У мого племінника була родова травма, яка дала про себе знати, коли дитина пішла в школу. З'явилася зайва збудливість, непослух, дуже погано давалася програма. Частково ситуацію змінив фенотропіл, відгуки про який я неодноразово чула і читала. Це співпало і з рекомендацією лікарів. Хлопчик став краще вчитися, і поведінка його стало більше позитивним.

Помічник на сесії

Карпова Марина

Багато моїх однокурсники приймали цей препарат під час сесії, але я все не наважувалася. Але навантаження були настільки значні, що вивчивши всі відгуки, фенотропіл все ж купила. При першому прийомі трохи хотілося спати, але на другий день відчула прилив сил і бадьорості. Підготовка до іспитів пішла набагато легше, ніж раніше. Покращилася пам'ять, і набагато швидше засвоюється матеріал. Та й переживати стала менше.

Заспокоїть Фенотропіл

Світлана

Під вермя сесії у мене жахливий стан, напевно як і у всіх студентів. Доводиться весь час нервувати, переживати, хвилюватися. Ночами практично не спиш. Почала приймати Фенотропіл, він заспокоює, допомагає зосередитися, стаєш більш спокійним і впевненим у собі, настрій поліпшується, голова стає ясною і можна сміливо здавати всі іспити. Також Фенотропіл знижує апетит і деякі, я чула, приймають його від ожиріння.

Фенотропіл

Storm1234

Особисто я назвала б фенотропіл- енергетичним псіхотропіком. По-перше під час прийому даного препарату у людини з'являється нескінченний запас енергії, прокидаються всі приховані можливості (хочеться переробити все і відразу, а енергія не вичерпується). По-друге загасають всі емоції (людині стає глибоко все одно на те, що відбувається навколо, головне що-небудь робити). І нарешті, по-третє людина починає різко позбавлятися від зайвої ваги, якщо такий є (зовсім не хочеться їсти, а хочеться тільки працювати і перегнати самого себе).

Не треба боятися стимуляторів

ТатьянаАлександровна

Фенотропіл застосовувала моя дочка. Виписували його окуліст і невролог, порадившись. Через постійне перенапруження у дитини розвинувся невроз і спазм м'язів очей, почав падати зір. Спочатку я відмовлялася від такого препарату, прекрасно розуміючи, що він досить серйозний. Але результат прийому приємно порадував. Вже на третій день дитина немов перетворився. Через два тижні підвищилася успішність у школі. З побочки ні яких проявів не було. Хіба, що в перший день підвищена збудливість.