Відгуки про йогуртниці.

Прочитала я якось етикетку Растішка. Отетеріла. Ароматизатори, барвники, ще Е якісь. І це для дітей! Вирішила взагалі йогурти не купувати. А тут якраз йогуртницю у продажу побачила. Купила. Виявилося все просто: купуєш молоко, йогурт який-небудь без добавок і свіжий головне. Все це ставиш в йогуртницю (там баночки спеціальні) .Включаешь і чекаєш, поки приготується. остуджуєш. Потім варення додаєш, яке дітки люблять. Кінчається миттю.

Мої домашні йогурти

Nelena78

Мою йогуртницю мені подарувала сестра. До приладу додавалася інструкція з приготування смачних йогуртів. Беру зазвичай літр молока і один йогурт магазинний. Написано, що можна використовувати свій, вже готовий, але мені більше подобається на магазинному без добавок, так як на домашньому не завжди виходить консистенція потрібної густоти. У готовий йогурт додаю заморожені ягоди або ріжу фрукти. Дитина в захваті!

Відгук про йогуртниці

Kris09

Йогуртница будинку - ще одна зручна річ для створення корисних продуктів для своєї сім'ї. На закваску зазвичай купую магазинний йогурт, бо домашній з часом втрачає свої властивості. Додаю до смаку варення або свіжі ягоди влітку (не магазинні, а з городу) і трохи цукру. Уже три роки йогуртница працює без нарікань.

Йогуртница-помічниця

Alenka

Йогурт як вид продукту відрізняється своєю корисністю, а зовсім не як хімікати з магазину, тому заради здоров'я улюблених діточок купили йогуртницю. Раніше термос доводилося експлуатувати, возитися, а тепер приготувати йогурт - суцільне задоволення! За приблизно вісім-десять годин біля нас вдома за допомогою йогуртниці-помічниці з'являється більше літра наповненого здоровими біфідобактеріями йогурту, і тільки фантазія який готує диктує смак: можна варення додати, горішків або родзинок.

Відгук йогуртница

Nanaika84

Йогуртницю отримала в подарунок від мами. Вийшов справжній йогурт з першого разу - слідувала інструкції: трохи підігріла молоко, додала йогурт (правда, з фруктами, а не звичайний), почекала необхідний час - і ось він, смачний, і, головне, корисний продукт на моєму столі! Годую дітей тільки домашнім йогуртом. До речі, для закваски можна використовувати свій йогурт, а не купувати магазинні. Та й собівартість такого йогурту нижче, ніж у покупного.

Йогуртница Moulinex

Storm1234

Довго читали про це чудо пристрій, і чули масу суперечливих відгуків, але ось зважилися купити. Були приємно здивовані результатом роботи даної йогуртниці. Робили як зі спеціальної закваски, так і з додавання йогурту активия. Смак точно як у звичайного йогурту, без усіляких наповнювачів. Після приготування можна додавати все, починаючи з фруктів закінчуючи всілякими солодощами.

Живий йогурт

Anna87

Купила йогуртницю спеціально для дітей. В магазині, звичайно, теж можна купити, але аж надто там багато концентратів всяких. Навіть не віриться, що корисні бактерії можуть жити в такому сусідстві. А з йогуртницею все просто. Залила тепле молоко, додала закваску, закрила, виставила час і все. Зазвичай роблю йогурт на ніч. Так щоб вранці був свіжий. До речі, закваску купую тільки в аптеці, там спеціальні бактерії і для йогурту, і для кефіру, і для сметани. Магазинні не використовую, вважаю, що бактерії там не живуть, так що робити з них домашній йогурт просто смішно.

Домашній йогурт - дуже смачно

Наталі

У моїй родині всі дуже люблять йогурт, а в магазині не завжди можна купити якісний продукт, а для мене дуже важливо здоров'я моїх дітей. Прочитавши не один відгук, йогуртница все ж з'явилася на моїй кухні, купила в інтернет-магазині. Робити йогурт дуже легко, для цього потрібно молоко і спеціальна закваска. А ще - дотримуватися інструкції. Йогурт виходить дуже смачний, особливо якщо додати свіжі фрукти або джем.