Відгуки про Базірон АС.

Як я пробувала Базірон АС

Slopast87Решіла спробувати крем від прищів Базірон АС після реклами на телевіденіі.Еффект помітний вже після тижневого використання. Користуюся вранці і ввечері після попереднього очищення лосьйоном. Шкіра стала гладкою і чистою, нові висипання не з'являються. Мінус- помітний без тонального крему. В принципі задоволена ефектом.

Ефект 100%

ROBERT

З 13 років я мучуся з проблемною шкірою обличчя. Зараз мені 21, і тільки пів року тому я знайшов це дивовижне засіб. До Базирон ас я пробував багато коштів від вугрової висипки, в різних цінових категоріях, але нічого не допомагало. Через місяць використання Базирон ас я побачив поліпшення, а ще через 2 місяці я став радіти своєму відображенню. Спасибі величезне виробникам!

Ще одне марне ліки

KiruxaT52

В черговий раз повелася на рекламу - купила крем від прищів Базірон АС. Знову просте викачування грошей. Намагалася застосувати його раз 10 - все безрезультатно. НУ, може бути, трохи почервоніння спадає. А прищі і нині там. Ні, може бути, під мій тип шкіри він не підходить, я його сама купувала, без консультації з лікарем. Загалом, мені не сподобався.

Крем від прищів базірон ас

nikitinaSM

Вибір в аптеці був великий, я, чесно кажучи, вибрала просто подорожче засіб від прищів - базірон ас. Як показує практика дешеве добрим не буває. Як результат - цілком задоволена, крем мені допомагає. Користуюся в міру необхідності, в основному на ніч. На ранок прищик зменшується, і його можна замаскувати до непомітності.

Вся правда про Базирон ас

konfeta

Базирон ас - абсолютно даремний препарат. Порадив мені його лікар-дерматолог. За такі гроші я очікувала чуда, та й за відгуками його хвалять. Але мабуть не всім він підходить. Користувалася ним півроку, але результату немає ніякого! Шкіра не змінилася, всі проблеми залишилися. Навіть у деяких місцях стало гірше. Дуже розчарована. Може бути мені попалася підробка, але все ж ризикувати більше не буду.

Базирон

Олена

Базирон - одне з найкращих для мене засобів проти вугрової сипі.Угревой висипом страждала 5 років, і перший раз мені що то допомогло, користувалася місяць, майже всі видимі висипання позакривалися, залишалися маленькі сліди, але теж були на стадії зажівленія.Гель наносила тонким шаром на все обличчя, ввечері перед сном.Кожа трошки палила але це нормально, потім все пройшло, але повірте потерпіти стоіт.І друзі, найкраще вмиватися кип'яченої водой.Ето теж важливо! Дорогі мої, через 1 місяць ви забудь про прищі якщо будите користуватися барізоном.Удачі !!

Відгук про базірон ас

LarisaM

Проблема в прищами і вуграми стоїть переді мною з ранньої юності. Я, напевно, перепробувала вже всі препарати. Нещодавно купила і базірон ас. Поки що користуюся тільки їм. У порівнянні з аналогічними засобами дія його наявності - зніме почервоніння, зменшує розмір прищів. Застосовую зазвичай його на ніч, тому що під легким макіяжем виділяються ділянки, на які ким завдано, а товстий шар макіяжу наносити не люблю. Вночі діє прекрасно, та й шкіра дихає.

Базирон ас відгук

ulasha35

Придбала цей крем приблизно місяць тому. Вперше почула про нього в рекламі. Прийшовши в аптеку, хотіла придбати інший, але побачила базірон ас, згадала рекламу і вирішила спробувати. Крем не щипає, результат видно вже на наступний день. Єдиний мінус - колір крему білий і його помітно, якщо не маскувати шкіру після нанесення.

Мене звуть Марк я давно страждав вугрової хворобою

Storm1234

Але коли в аптеці знайшов базірон АС відразу вирішив спробувати так як це ьило новими ліками після 2 тижнів застосування почалися поліпшення почервонінь стало менше колір обличчя покращився! Через місяць я зустрів одного свого знайомого він був вражений моєю шкірою на обличчі а через 3 місяці взагалі забув про Акне.

Базирон АС

Ste

Базирон АС вельми ефективне протимікробний засіб. Стала застосовувати за рекомендацією косметолога. Підходить майже для будь-якого типу шкіри і не викликає звикання, що для мене алергіка вкрай важливо. Результати застосування стали помітні вже після першого тижня, що приємно дивує. Зменшилася кількість прищів, шкіра стала менш жирною. Моментально знімає почервоніння, з першого дня! Величезний плюс базірон - швидко вбирається, т. Е. Його майже не відчуваєш на шкірі і не відчуваєш дискомфорт. Особа стало абсолютно чистим після шести місяців застосування.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vQ3sqesQ9X4