Відгуки про Berlex Джес.

Чудо-таблетки

Karus Berlex Джес (Yaz) мені прописав гінеколог рік тому, тому що треба було щось робити. Місячні були нерегулярні (цикл стрибав) і дуже хворобливі, хоч лікарняний раз на місяць бери. Додати ще можна не найкращі волосся і шкіру. Тепер з Berlex Джес менструація як годинник, а волосся і шкіра завжди чисті. Але найбільший плюс для мене - це те, що від них не гладшаєш. Так що, помінявши свої колишні контрацептиви на Джес, я тільки виграла. Чим засовувати туди невідомо що, краще за графіком приймати таблетки, які повністю безпечні для твого організму!

Berlex Джес мій рятівник

LenaBelova55

Гінеколог на черговому прийомі порадила змінити протизаплідні на Berlex Джес, про що я ні скільки не шкодую. Не кажучи вже про те, що вони відмінно справляються з основним призначенням, я помітно відчуваю, що шкіра на обличчі стала помітно чистіше і не з'являються звичайні висипання, і навіть груди стала помітно більше! Відчуваю себе просто красунею! Менструації протікають зазвичай, ніяких ускладнень немає.

Вибір контрацептиву

Василина

Я довго вибирала контрацептиви з безлічі запропонованих. Подруга порадила спробувати котрацептів Berlex Джес. Після початку прийому у мене почала сильно боліти голова, нудити, тиск став низьке, повний занепад сил. Довго думала кидати або продовжувати прийом таблеток, в результаті сходила до лікаря гінеколога, здала аналізи на гармонь. Лікар сказала, що Berlex Джес не підходить для мого організму і прописала інший контрацептив. Так що перед прийомом таблеток слід порадитися з лікарем.

Завдяки Berlex Джес я мама

Лілія Мішина

Беручи гормональні протизаплідні препарати, я підірвала своє здоров'я, зіпсувала фігуру, про яку вагітності можна було говорити , якщо я ходила з трудом. Лікар порадив перейти на Berlex Джес, відгуки про який я чула і раніше. Через рік фігура змінилася кардинально, я стала добре себе почувати. Припинивши прийом препарату, через два місяці наступила вагітність.

Чи не вдалий досвід

Salla

Контрацептиви Berlex Джес не раджу нікому. У мене був дуже сумний досвід. Стала приймати їх за порадою фармацевта. Перші півроку була задоволена. Цикл був у нормі, перестала боятися не бажаної вагітності. Але потім затримка - тест - 2 смужки !!! Я була просто в шоці! Можливо, нарвалася на підробку, не виключаю цього, але ризикувати більше не буду.

Я задоволена Джес

KsenyaKopalkina

З Berlex Джес я познайомилася за рекомендацією гінеколога, коли знадобилися засоби контрацепції. Хотілося, щоб і шкіра заодно стала чистішою, і фігура жіночні. Приймаю вже півроку, проблем немає, страшних побічних ефектів теж. Навіть здається, що груди збільшилася. Шкіра чиста - гормони роблять свою справу! Поки не планую міняти Джес на щось інше.

Мій відгук про Джес

SvetlanaShirokova85

Мені призначив контрацептиву Berlex Джес гінеколог. Відгуків спочатку начиталася всяких, страшних і хороших, перш, ніж зважилася його купити. Приймаю майже три місяці, жахливих побічних ефектів, про які писалося на просторах Інтернету, у мене немає. Джес діє, шкіра стала помітно чистіше, пішло 1,5 кг ваги. Лише місячні стали трохи болючіше. Буду приймати поки їх далі.

Моя думка про Berlex Джес

strannicaJJ

Berlex Джес мені порадив гінеколог у приватній клініці. Перед його застосуванням брала інший вид протизаплідних таблеток, але ефект від застосування Джес обіцяв бути приголомшливим. Як результат = перша менструація після початку прийому тривала 15, а не 5 днів, неприємні виділення в проміжку між місячними. Крім того, я почала відчувати постійну втому і слабкість. У підсумку кинула пити після двох місяців застосування.

Одні з кращих оральних контрацептивів

Slaska # 1

Berlrx Джес стала приймати за порадою свого гінеколога. Приймаю їх вже протягом 8 місяців, і можу з упевненістю сказати - це найнадійніший засіб, тепер я перестала боятися небажаної вагітності. Є один недолік - знижує імунітет, але ж зараз існує дуже багато імуностимулюючих препаратів, тому, думаю, що це не проблема.

Надійний контрацептив

Svetik

Контрацептив Berlex Джес, як і більшість оральних контрацептивів надійний. Незручність полягає в тому, що необхідно приймати в один і той же час кожен день. Поправитися з Berlex Джес не можна, при прийомі таблеток збільшується рідину в організмі, і відчуття голоду. Але якщо контролювати свій апетит і не переїдати, то поправитися можна, так мені пояснив лікар гінеколог. Всі звичайно залежить від особливостей організму і перш ніж почати прийом контрацептивів потрібно обов'язково порадитися з лікарем.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-aHsKrWcHfM