Відгуки про робота пилососі.

Помічник робот пилосос

СветазараПилесос робот звичайно дуже забавний помічник по дому, але думаю користь від нього невелика. Сама все одно краще заберешся. Я бачила у знайомих як працює такий пилосос робот, цікаво, але мені простий більше подобається. Всі кути він звичайно обійшов, а на килимі з великим ворсом запікані і зупинився, не зміг впоратися! Вообщем я думаю це чергова іграшка для дорослих. Якщо у кого зовсім не вистачає часу і сил можна і спробувати новинку техніки.

Незамінний помічник

Мария Ивановна

Я недавно отримала травму хребта, і навіть проста прибирання в квартирі доставляє масу складнощів. Іноді приходила внучка забиратися, але справжнім помічником став робот пилосос, відгуки про який я раніше навіть не чула. Але зате оцінила його функціональність в реальному житті. Вмикаєш його, і сидячи в кріслі спостерігаєш, як він бродить по всій кімнаті і збирає муссор. Розміри його такі, що вільно проникає під диван, чого я не могла зробити звичайним пилососом.

Чудо пилосос

arсhimed

Я одинокий холостяк, живу один. Вся робота по дому, природно, лежить на моїх плечах. Цей диво робот-пилосос мені подарували друзі на ювілей. Тепер в моєму будинку чистота, порядок. Чи не соромно дівчину запросити. І часу вільного більше залишається. Я люблю чистоту, тому пилососити доводилося щодня. А тепер цю роботу за мене робить Робот пилосос.

Робот пилосос iRobot Roomba

vladkor59

У Москві, мій товариш придбав робот пилосос iRobot Roomba. Коли доставили і розпакували були вражені зовнішнім виглядом і розмірами. Працює на акумуляторі, що позбавляє від необхідності мати поруч мережу. Зарядки вистачає на прибирання трикімнатної квартири в автономному режимі без участі господаря. Сміттєзбірник не дуже великий, тому потрібно прибирати частіше. Ще не ламався але, наявність недорогих запчастин дозволяє проводити ремонт в домашніх умовах і досить швидко. Якщо ви хочете заощадити час і мати чисту квартиру спробуйте нову розробку домашнього помічника.

Собі на умі

romashka

Чоловік подарував робот-пилосос мені на день народження. Спочатку, якщо чесно, дуже скептично поставилася до цього винаходу. Виглядав не таким значним, як звичайний пилосос, і працював з якоїсь незрозумілої мені програмі. Постійно ходила і дивилася, чи не пропускає робот-пилосос сміття. Потім звикла, що він прибере навіть там, куди я не заглядаю. Сміття скине в пилозбірник-накопичувач, підзарядиться і продовжить працювати. Тепер навіть і не хочу користуватися звичайним громіздким пилососом.

Маленький помічник великого будинку

Lenchik25

Спочатку ми з чоловіком усюди поклали модний світлий ламінат, а потім стали думати про те, як зробити так, щоб на ньому не було видно сміття. Вирішили купити робот-пилосос, бо вдвох працюємо з 8 і до 19 годин. Поки додому приїдеш годин 8 вечора. Витягати важкий пилосос з мішком не хочеться. А робот-пилосос вже все прибрав до твого приходу. Навіть у взутті чоловікові дозволяю ходити, все одно хитрий гаджет прибере і пил, і листя, і пісок з вулиці. І залізе туди, куди ти полінуєшся, і відкладеш на наступний раз.

Мій надійний помічник

Intuicija

Робот пилосос став для мене просто порятунком. Справа в тому, що у мене маленька дитина, тому потрібне ретельне прибирання, а часу не вистачає. Пилососити доводиться щодня. Робот пилосос працює самостійно. Досить вибрати потрібний режим і можна залишити його в кімнаті без нагляду. Пилососить він дуже ретельно, в контейнері набирається багато сміття. Турбощетка добре збирає котячу шерсть. Недоліків я не виявила, хіба, що заряджається він дуже довго.

Справжній помічник робот-пилосос

Івана

Вже кілька місяців порядок в моєму будинку зберігається незалежно від моєї залученості у прибирання. Я так рада цьому! Під час вагітності мені стало складно мити підлогу і пилососити, і ми купили робот-пилосос. Уже тоді я зітхнула з полегшенням. А зараз, коли дитина маленька це подвійно зручно: мені не потрібно думати коли забиратися. Я просто включаю його, коли йду гуляти з дитиною. Він став незамінний.

Супер корисна річ

Smaximka

Вирішив зробити подарунок своїй дружині на річницю весілля. Вона давно хотіла новий пилосос, але як тільки я побачив в магазині це чудо, відразу вирішив - купую. У нас маленька дитина, тому моєю улюбленою доводилося пилососити по сто разів на дню. А тепер цей час вона витрачає на мене і нашого малюка! Робот пилосос робить всю роботу за неї! Вся сім'я в захваті!

Робот пилосос

OlmeR

Перш за все, я хочу сказати спасибі «МаміРобот», робот пилосос - це їхній винахід :) Нарешті збулася мрія мого дитинства - не пилосос, а довірити роботу роботу! Дуже потрібна річ для мене, економить час - запустив його, нехай працює, а ти в цей час займаєшся потрібними деламі.Веліколетно «висмоктує» пил з килимів і добре збирає шерсть після коте. Ще чистив диван насадкою для меблів, чистить відмінно. Контейнер і фільтр мою після кожного прибирання, з миттям ніяких проблем не било..Прі покупці вибирайте яскраві кольори т.к. він більш помітний, інакше можна про нього спіткнутися ...