Відгуки про Desheli.

Ні на що не проміняю цю косметику

LarisaМне 39 років і моя шкіра виглядала жахливо, поки я не познайомилася з косметикою Desheli. Користуюся Desheli всього пів року, ефект приголомшливий. Тепер моя шкіра отримує повноцінний догляд, і всі корисні речовини, необхідні її. Я стала виглядати років на 5 молодший, зникли ознаки старіння, я забула, що таке проблемна шкіра обличчя. Я знову молода і красива!

Друга молодість

Lidiya

Зараз я вже в тому віці, в якому потрібно і можна дозволити собі хорошу косметику. Ізраїльську косметику Desheli мені порадила подруга, яка просто прекрасно виглядала для свого віку. Знайомство з Дешелі почалося у мене з антивікового нічного фіто крему. Досить швидко він розглядалися дрібні зморшки, тому поступово я придбала собі комплект косметики по догляду за шкірою. Тепер в моєму розпорядженні гелі, маски, молочко, які допомагають виглядати мені просто прекрасно. З часом зникли і глибші зморшки. Я стала виглядати років на 5 молодше!

Косметика для Вас

Світла

Дешелі це ізраїльська косметика омолодження. Користувалася цією косметикою дуже сподобалася. Результат реально з'являється на обличчі. Але багато чого залежить від консультанта косметики Дешелі, який повинен професійно і доступно пояснити як користуватися даною косметикою. Рекомендую спробувати косметику Дешелі і ви самі помітите ефект через незначний проміжок часу. Косметика і справді дуже хороша, хоча і є негативні відгуки, спробувати треба самим.

Дуже хороша косметика

Olga

Цілий набір косметики Desheli я придбала в подарунок для мами, на її день народження. Чула про неї багато хороших відгуків, от і вирішила порадувати матусю. Набір звичайно обійшовся мені дорого, але це того варто, так як мама в захваті, і я бачу як вона змінилася. Шкіра її обличчя стала сяяти, стала пружною, стало менше зморшок. Тепер планую придбати косметику цієї фірми і для себе.

Новий розлучення на гроші

KanaevaKatya

По-моєму, ця нова для Росії косметика DeSheli - просто новий спосіб викачування грошей у довірливих жінок, готових заради краси на все! Мені представники цієї фірми буквального онавязалі придбати валізу косметики за 30 000 рублів, обіцяючи приголомшливий омолоджуючий ефект. Можу з упевненістю сказати, що кошти не багатьом краще вже наявних аналогів як Доктор Нонна, Мери Кей або Віші. Зате цета просто з ніг збиває! Не рекомендую купувати цю косметику, такий же ефект я отримую і від інших виробників косметики.

Чи не для дітей гра

SvetlanaDenisova

Придбала набір засобів DeSheli для омолодження шкіри 35+ вже рік тому. Користуюся щодня, результат спочатку перевершив всі мої очікування! Наче б час для мого обличчя зупинилося! Зморшки, особливо мімічні, помітно менше. І нові не з'являються, колір обличчя свіжий, да настрій від відображення в дзеркалі підвищується! Мінерали мертвого моря творять просто чудеса!

DeSheli для шкіри обличчя - мій досвід

MariankaKurochkina>

Начитавшись багато відгуків про те, що DeSheli лохотрон, все таки зважилася на вмовляння подруги зробити пробну процедуру для обличчя. Сама система нагадує пятиступенчатую систему МеріКей. Результат став видно вже після першого рази-шкіра помітно розгладилася, зменшилися мімічні зморшки в куточках губ. Планую купити весь набір найближчим часом.

Відгук про ізраїльську косметиці

SaraSolncevaX

Пробувала користуватися косметикою DeSheli з мінералами Мертвого моря з так званого білого валізки - очищающий лосьйон, потім нанесла маску грязьову, потім тонік і крем в закінченні. Результат приголомшливий! ні на яку тепер не поміняю! Хоча задоволення не з дешевих - не один десяток тисяч рубликів. Але зате надовго вистачить і ефект приголомшливий.

Звичайна косметика

Sbritney

Не бачу сенсу переплачувати гроші за косметику, яка нічим не відрізняється від найдешевшої. Нічого поганого про Desheli сказати не можу, рівно також як нічого хорошого. Звичайна косметика, ніякого особливого ефекту я не помітила. Я очікувала більшого за такі гроші, ціна явно завищена! Дуже засмучена. Тепер буду використовувати лише народні рецепти, перевірені століттями!

Дійсно якісна косметика

angelok

Нарешті мої пошуки увінчалися успіхом - я знайшла дійсно хорошу косметику. Якість на висоті! Косметика DeSheli просто підкорила моє серце. Фірма випускає продукцію як для жінок, так і для чоловіків, для будь-яких вікових категорій. Я і моя мама задоволені! Мама помолодшала, я посвіжіла! Ціни не низькі, але це того варте! Не потрібно економити на своїй красі!

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DKdrjQcupz8