Навіщо вам короткозорість? Позбутися від неї зараз - просто! .

Поганий зір, на жаль, - не рідкість. За статистикою, серед очних захворювань найбільш поширеним вважається короткозорість. Часто ця недуга дістається нам на додачу до диплома про закінчення школи, університету або просто в спадок ... Головні болі, хронічна втома і дискомфорт від носіння окулярів або контактних лінз затьмарюють життя. А адже світ такий прекрасний, якщо бачити його чітким і яскравим!

Чому наш зір погіршується?

Око людини має кілька заломлюючих середовищ, через які проходять світлові промені від предметів. Зрештою, вони фокусуються на сітківці, і ми отримуємо чітке зображення. Але це в тому випадку, якщо зір гарне. При порушеннях рефракції (короткозорості, далекозорості, астигматизмі) довжина очі не відповідає силі заломлюючого апарату (рогівки і кришталика) і людина бачить нечітко.

Що таке короткозорість?

При короткозорості (міопії) людина погано розрізняє предмети, розташовані на далекій відстані. Це відбувається через те, що паралельні промені світла, що йдуть від предметів, розташованих далеко, зводяться в фокус в площині перед сітківкою, а не на ній самій, внаслідок чого знижується гострота зору. Найчастіше, це викликано тим, що Переднезадняя вісь ока виявляється занадто довгою.

На сьогоднішній день існує більше 20 методів виправлення короткозорості. Однак найбільш ефективним надійним і безпечним з них є Ексімер-лазерна корекція зору - це визнають багато провідних офтальмологи світу.

За рахунок чого після лазерної корекції зір поліпшується?

У процесі корекції лазер створює нову форму рогівки - «природною лінзи» нашого ока, внаслідок чого вона починає по-іншому заломлювати світлові промені, вони фокусуються на сітківці і раніше розпливчасті зображення стають чіткими.

Лазерну корекцію можна робити абсолютно всім?

Виправляти зір не рекомендується до 18 років і після 45. Такі обмеження пов'язані з тим, що до 18 років організм ще розвивається і росте, в тому числі і очне яблуко, тому може змінитися і рефракція ока. А після 45 років ми попереджаємо пацієнтів про те, що лазерна корекція не застрахує від можливої появи вікової далекозорості (пресбіопії).

Які протипоказання?

Крім вікових обмежень протипоказаннями до лазерної корекції можуть бути наявність у пацієнта таких очних захворювань, як катаракта, глаукома, патології сітківки, кератоконус і загальні захворювання (туберкульоз, діабет, запальні захворювання, пухлини, інфекції). Не рекомендується проведення лазерної корекції вагітним і годуючим жінкам.

Як підготуватися до лазерної корекції?

Повний діагностичне обстеження зорової системи - необхідно перед проведенням лазерної корекції. Воно дає можливість не тільки виявити порушення рефракції і поставити точний діагноз, а й визначити, чи немає протипоказань до застосування лазерної методики і спрогнозувати результат майбутньої корекції.

Як проходить лазерна корекція?

Під час корекції зору методом Ласіков спеціальним приладом - микрокератомом відгинається поверхневий шар рогівки товщиною 130-150 мікрон, відкриваючи доступ до більш глибоких її шарах. Потім лазер випаровує частину рогівки, клапоть повертається на місце і фіксується за рахунок колагену, власного речовини рогівки. Накладання швів не потрібно, так як відновлення епітелію по краю клаптя відбувається самостійно.

Як швидко проходить відновлення зору після лазерної корекції?

Добре бачити ви будете вже через кілька годин після проведення лазерної корекції, однак остаточна нормалізація зору займе декілька днів. Близько 80% пацієнтів вже наступного дня приступають до своєї повсякденної діяльності.

Які існують обмеження на проведення лазерної корекції?

Обмеження відразу після корекції незначні і, в основному стосуються гігієнічних процедур (відвідування басейну, сауни, використання косметики). Надалі ж ніяких обмежень - ні. Лазерна корекція - гарантований метод, що не накладає ніяких обмежень на фізичні і зорові навантаження надалі. У сучасній офтальмології ця процедура є єдиною технологією відновлення зору для осіб, що зазнають максимальні навантаження, наприклад, спортсменів.

Чи може зір після корекції погіршитися?

Результат лазерної корекції з часом не зміниться. Цей факт доведений часом. Адже корекція зору пройшла багатоетапні клінічні випробування, перш ніж її почали використовувати в офтальмологічних клініках. Однак, всіх пацієнтів, що зважилися на проведення лазерної корекції, лікарі попереджають про те, що погіршення зору можливо, у разі вікових змін в організмі після 45-50 років і розвитку вікової далекозорості (пресбіопії).

Лікування короткозорості в клініці "Ексімер" Сучасні технології. Досвідчені лікарі ціни - відгуки - консультація on-line - запис на прийом