Як відкрити академію танцю.

Багато людей хочуть зберегти свою бадьорість і здоров'я, хочуть розважитися, розширити коло знайомств або просто люблять танцювати. І всі вони є цільовою аудиторією академії танців. При грамотному підході рентабельність цього бізнесу може сягати 50%.
Вам знадобиться
  • - стартовий капітал; - Приміщення; - Персонал.
Інструкція
1
Для початку визначитеся, яким бюджетом ви маєте в своєму розпорядженні і яких фінансових вкладень зажадає ваш проект. Хоча навчання танцям не вимагає великих витрат на покупку і обслуговування додаткового обладнання, стартовий капітал вам необхідний. Складіть бізнес-план, щоб мати чітке уявлення про свої можливості. До того ж, він може стати в нагоді в тому випадку, якщо ви вирішите залучити додаткових інвесторів або взяти кредит у банку для розвитку бізнесу.
2
Вам необхідно юридично оформити вашу діяльність. Для академії танцю підійде така форма організації, як товариство з обмеженою відповідальністю або індивідуальний підприємець. Також можна зареєструвати некомерційну організацію, але це підійде тільки в тому випадку, якщо ви самостійно будете навчати людей невеликими групами.
3
Підберіть відповідне приміщення. Воно повинно бути розташоване так, щоб ваші майбутні учні могли без проблем дістатися до місця занять. Крім того, до танцювального залу пред'являються такі вимоги, як просторість, наявність нежорсткого амортизуючого покриття, дзеркала на стінах висотою не нижче 1,8 м. Спробуйте домовитися про оренду з фітнес-центром: приміщення для спортивних групових занять підійдуть і вам, а їхні клієнти є і вашою цільовою аудиторією. Спочатку підійде тимчасова оренда майданчика, виходячи з кількості годин занять на тиждень.
4
Бажано, щоб в академії танців були представлені всі основні танцювальні напрямки. Але на перших порах можна зосередитися тільки на найпопулярніших. Молоді подобається хіп-хоп та клубні танці, а старші люди небайдужі до латиноамериканського стилю.
5
Особливо важливий для розвитку вашої справи підбір персоналу. При цьому необхідно враховувати не тільки рівень підготовки інструкторів з танців, але і їх здатність контактувати з займаються людьми і захопити їх за собою. Від цього залежить, чи залишаться учні у вашій академії або перейдуть до конкурентів.
6
Продумайте рекламні матеріали і кампанію по залученню відвідувачів. Ви можете використовувати зовнішню рекламу, листівки, оголошення в ЗМІ. Великі можливості для рекламного просування надає інтернет. Якщо у вас є можливість, зніміть цікавий відеокліп про заняття у вашій академії танцю. Відео поширюються в інтернеті неймовірно швидко, і це може принести популярність вашому підприємству. Створіть свій сайт-візитку, групу в соціальній мережі або блог, які інформуватимуть потенційних відвідувачів про вашу академії танцю і забезпечать зворотний зв'язок з ними.
Костюм , в якому виступає танцюрист, багато в чому визначає враження від танцю, його завдання - створити образ. Звичайно, вибір костюма багато в чому визначається характером танцю і особистим смаком, але є ще офіційні вимоги до деяких танцювальним костюмам, наприклад, до нарядів для бальних танців.
Вам знадобиться
  • - спеціалізовані магазини та ательє танцювальних костюмів;
  • - знання вимог до форми костюма для бальних танців.
Інструкція
1
Вибирайте костюм для танцю живота тільки в спеціалізованих магазинах або дуже уважно перевіряйте якість тканини та оздоблення. Буває так, що при першому ж пранні або навіть при виконанні танцю обробка починає обсипатися.
2
Зверніть особливу увагу на ліф: він повинен бути з жорстким каркасом, чашечки ліфчика повинні ідеально підходити як за формою, так і за розміром. Перевірте кріплення прикрас - вони повинні бути пришиті міцно-міцно. Зверніть увагу на вагу і розмір пояса, чим важче пояс, тим більше навантаження на стегна (якихось особливих правил для костюма в цьому випадку немає).
3
Оберіть костюм для бальних танців, керуючись кількома простими міркуваннями. Для європейських танців підійде костюм, стилізований під бальний наряд XIX століття, тобто чоловіки - в темному фраку і краватці-метелику, а жінки - в довгій сукні, рукавичках. Сукня має бути до щиколоток, приталеним, з багатошаровими шифоновими спідницями, які створюють відчуття польоту в танці. Краще, якщо плаття буде однотонне, насиченого, але не дратівної, легкого для сприйняття кольору.
4
Оберіть наряд для латиноамериканських танців. Вони більш відверті, ніж для європейських танців, і навіть кілька зухвало. Руху в латиноамериканських танцях динамічніше, різкіше, ніж у європейських, тому сукні відкриті, але в міру, і короткі. Вибирайте яскраві, соковиті кольори. Оздоблення повинна бути досить блискучою: стеклярус, стрази, напівкоштовні камені, пір'я.
5
Врахуйте, що бальні танці - вид танцювального спорту, тому ви вибираєте костюм відповідно до правил, встановлених міжнародною федерацією танцювального спорту (ISDF) і Федерацією Танцювального Спорту Росії (ВФТС). Є багато обмежень: для кожної вікової групи строго регламентовані сам костюм, предмети нижньої білизни, обробка костюма, аксесуари, прикраси, зачіска, макіяж, грим. Все це слід уточнити в офіційних документах.