Які автомобілі воліють жінки.

З кожним роком все більше жінок прагнуть отримати водійське посвідчення і сісти за кермо власного автомобіля. І переваги дам у виборі автомобіля дещо відрізняються від чоловічих. Для жінок найважливіше краса, колір і практичність.
Інструкція
1
Основна частина прекрасної статі воліють мати автомобілі імпортного виробництва, так як вони більш комфортні, зручні, менше ламаються (чого не можна сказати про автомобілі вітчизняного виробництва) і мають очевидні переваги навіть на зовнішній вигляд. І найголовніше - самооцінка жінки за кермом іномарки набагато вище.
2
Жінки хочуть, щоб їх автомобіль виділявся своїм кольором з усього потоку транспортних засобів. Дами, які займають високі посади і мають яскраво виражений темперамент, воліють автомобілі бордового, червоного або чорного кольору. Останній варіант вибирають і стильні леді, які вважають чорний колір представницьким штрихом. Творчі натури більше бачать себе за кермом зелених або жовтих машин.
3
Всупереч всім чоловічим думкам про те, що представниці прекрасної половини людства повинні їздити на автомобілях малогабаритних, пані все ж схиляють свій вибір на користь машин середніх габаритів (наприклад, Volkswagen Polo або Opel). Але, незважаючи на це, велика частина жінок (особливо ті, хто має вже солідний стаж водіння) все ж таки хотіли себе бачити за кермом джипа. Не подобаються дамам машини з маленькими колесами (Honda Fit) і з низькою посадкою (Hyundai Accent).
4
Деякі пані з товстим гаманцем воліють мати у своєму гаражі спортивний автомобіль. Одна з найулюбленіших іномарок забезпечених дівчат - Audi TT. Такий спорткар викличе у суперниць заздрісні погляди, а у представників сильної статі швидше велику повагу і непідробний інтерес. Ті, хто віддає перевагу безпеки і надійності, вибирають солідні марки седанів (типу Volvo S40). Даний автомобіль входить в десятку найпопулярніших машин у жінок.
5
Дівчата воліють прикрашати свого залізного коня аерографією. Підсумувавши все вищевикладене можна сказати, що жіночий автомобіль може бути недорогим, але практичним, який вирізняється індивідуальним кольором і привабливим дизайном. І вже що точно не виберуть жінки для себе коханої - це Оку або Волгу.