Як робити покупки в інтернеті.

Купуючи будь-який товар в інтернеті , ви повинні розуміти, що відправляєте гроші незнайомій людині без будь-яких гарантій виконання зобов'язань з його боку.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет, пошукові системи.
Інструкція
1
Вибір інтернет магазіна.Ісследовав безкраї простори інтернету вздовж і поперек, ви зупинилися на певному інтернет-магазині. Тут є потрібний вам товар, його вартість суттєво відрізняється в кращу сторону від заявленої вартості в інших сервісах, та й сайт намальований так, що просто насолоджуєшся його переглядом. Яким би бездоганним не був магазин з вигляду, і яку низьку б не була вартість товарів у ньому, у вас немає ніяких гарантій того, що саме цей магазин зможе виконати свої зобов'язання перед вами, доставивши замовлений вами товар після його оплати. Як правило, всі перераховані вище позитивні чинники часто використовуються шахраями, щоб розташувати до себе потенційну жертву. Це не означає, що потрібно купувати товар на убогому сайті за скаженими цінами. Вам просто потрібно перестрахуватися, навівши про цікавить вас інтернет-магазині певні довідки, а саме - отримати відгуки про його роботу. Ніколи не вірте тим відгуками, що публікуються на самому сайті (вони можуть бути замовними). Щоб отримати необхідну інформацію про інтернет-магазин, скористайтеся послугами пошукових систем.
2
Пошук отзивов.Введіте в Яндексі запит «назва магазину відгуки» і ознайомтеся з результатами пошуку. Якщо ви не знайшли нічого істотного, це не означає, що нічого немає (що не можна знайти в Яндексі, то можна знайти в гуглі). Введіть аналогічний запит в інших пошуковиках. Якщо інформації так і не буде, поступите таким чином.
3
Відвідайте форуми і співтовариства інтернет-покупців (в мережі їх досить багато) і задайте на найбільш великих з них цікавлять вас. Відповіді в будь-якому випадку надійдуть протягом 1-3 днів, але, погодьтеся, це час ніщо в порівнянні з безпекою ваших грошових коштів. На основі отриманих відгуків ви вже зможете судити, чи варто купувати товари в цьому магазині або ж віддати перевагу інший сервіс.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HvQarETCwR4