Як вибрати спальний куточок.

Серед меблів, яка у різних виробників іменується спальним куточком, можна зустріти як повноцінні гарнітури, що включають ліжко, шафа і комод, так і кутовий диван або призначений для кухні куточок зі спальним місцем. Вибираючи потрібний вид меблів, варто враховувати ряд загальних параметрів, до числа яких відносяться розміри, стиль і якість виробу.
Вам знадобиться
  • - рулетка; - Папір; - Олівець; - Масштабна лінійка.
Інструкція
1
Задумавши придбати спальний куточок, виміряйте рулеткою простір, який ви можете віднести під нові меблі. Якщо те, що ви сподіваєтеся розшукати, являє собою комбінацію з ліжка, тумбочок, комода і шафи, накресліть план кімнати, в якій буде стояти меблі, і вкажіть на плані об'єкти, що вже знаходяться в цьому приміщенні. Такий малюнок допоможе визначити, чи поміститься вподобаний куточок у вашу квартиру, і підібрати потрібну комплектацію.
2
Крім габаритів, критерієм вибору спального куточка є його зовнішній вигляд. Щоб приміщення, в якому буде стояти меблі, виглядало гармонійно, віддайте перевагу деталям інтер'єру, які не суперечать склався в кімнаті стилю. При виборі куточка для невеликої кімнати врахуйте, що масивно виглядає диван з пухкими подушками, що не займає багато місця, може візуально зменшити залишився кількість вільного простору.
3
Вибираючи куточок зі спальним місцем на кухню, придивіться до оббивки меблів. Навіть якщо в приміщенні встановлена витяжка і кухонні випаровування не осядуть на матеріалі, яким обтягнутий диван, варто вибрати оббивку, яку легко відчистити. Слизькі шовкові та шкіряні дивани - не найкращий вибір для сну.
4
Якщо спальний куточок, який ви обираєте, являє собою розкладний диван, при виборі зверніть увагу на механізм, за допомогою якого меблі змінюють свою форму. Кілька разів складіть і розкладіть диван. Якщо ви збираєтеся щодня перетворювати широке ложе в компактне місце для відпочинку, вибирайте меблі, яка не вимагає особливих зусиль при трансформації. Розкладаючи куточок в магазині, переконайтеся, що окремі частини механізму рухаються плавно.
5
Оцініть ступінь надійності каркаса меблів. Як правило, більшої довіри заслуговують комбіновані конструкції з дерева і металу. Переконайтеся, що дерев'яні частини дивана добре просушені і в них немає тріщин або сучків. Перевірити це коштує і при покупці куточка, що представляє собою набір спальних меблів.