Як перевірити стан питної води в домашніх умовах.

Ні для кого не секрет, що пити воду зі звичайного крана не рекомендується у зв'язку з наявністю в ній різних домішок, які можуть нашкодити організму. У зв'язку з цим багато домовласників замовляють питну воду на будинок, яка однак, незважаючи на запевнення її виробників, теж потребує перевірки на якість.
Інструкція
1
Налийте трохи води в стакан, а потім спробуйте її. Цей спосіб досить простий, але і небезпечний, оскільки невідомо, що саме входить до складу води. Високоякісна вода повинна бути приємною на смак, непогано, якщо вона буде солодкуватою. У тому випадку, якщо вода є гіркою, кислої або солоної, її не варто вживати в їжу, щоб не отримати харчове отруєння.
2
Куди більш безпечний метод перевірки якості води - визначити її запах, вірніше його відсутність. Якщо ваші рецептори вловлюють підозрілий запах, схожий на хлорку або що-небудь більш неприємне, відразу ж вилийте цю воду.
3
Можна також налити воду в прозору банку і залишити її на пару днів відстоятися. Не змішуйте її з чим-небудь і не збовтувати. Важливо, щоб в банку не з'явився який-небудь наліт або осад. Вода не повинна змінювати колір, а на її поверхні не повинно з'являтися ніяких зайвих утворень, начебто плівки.
4
Якщо вам не хочеться чекати так довго, налийте трохи води на скло або дзеркало. Поверхня, на яку ви наллє рідина, повинна бути рівною, без будь-яких ушкоджень. Залиште воду на деякий час. Питна вода вищої якості, висохши, не залишить після себе будь-яких слідів або відмітин.
5
В деяких випадках воду просто кип'ятять протягом декількох хвилин, щоб витравити з неї всі шкідливі сполуки. Іноді воду наливають у пластмасові пляшки і заморожують в холодильниках на 5-6 годин. Деякі господині вважають, що для більшої безпеки питну воду необхідно залишити відстоюватися на 8-9 годин.
6
Оскільки деякі домішки за допомогою цих методів виявити практично неможливо, намагайтеся купувати таку питну воду, в якості якої ви впевнені. Цілком підійде вода в скляних пляшках, яку можна знайти в будь-якому магазині за прийнятними цінами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=c2QX4Ut2jLw