Як зробити високу зачіску. Зачіска бабетта.

Високі зачіски - Бабетти, названі так на честь кіногероїні, були дуже популярні в 60-ті роки. Але мода, як відомо, повертається. Сьогодні багато дівчат вибирають такий тип зачісок в якості вечірньої укладання або для вечірці в стилі ретро. А деякі йдуть ще далі і згадують пін-ап гьорлз - американських лялечок 30-их років, які теж хизувалися з начосом. Повторити подібні зачіски нескладно навіть у домашніх умовах, самостійно.
Вам знадобиться
  • - гребінець з тупими зубчиками
  • - лак сильної фіксації
  • - гумки для волосся
  • - невидимки
  • - стрічка для волосся
  • - стрази, штучні квіти
Інструкція
1
Зачіска-бабетта робиться за п'ять хвилин при певному навику. Зберіть волосся на потилиці у хвіст, щільно зав'яжіть його гумкою під колір волосся. Потім намотайте волосся на долоню рухами по напрямку вниз. Акуратно вивільните долоню і закріпіть вийшов пучок ще однієї гумкою. Зміцніть зачіску шпильками або збризніть лаком. Як варіант - не звертайте волосся за допомогою долоні, а обмотайте їх навколо гумки, закріпивши кінчик шпильками. Можна обв'язати такий пучок яскравою стрічкою, як це робили жінки-вамп в кіно минулих років.
2
Високу і об'ємну зачіску можна зробити за допомогою начосу. Для цього вимийте і висушіть волосся, нахиливши голову вниз і просушуючи їх феном, щоб домогтися обсягу. Потім візьміть пасма з тім'яної частини голови і гребінцем з тупими зубчиками начешіть їх. Для цього різко і часто рухайте гребінцем проти росту волосся, тобто від кінчиків до верхівки. почніть начісувати ближче до коріння і поступово просувайтеся нижче. Коли волосся "встане дибки", укладіть їх в потрібну вам зачіску . Якщо хочете, щоб начісування тримався довго, використовуйте під час начесиванія пасом лак сильної фіксації. На скронях можна залишити прямі прядки, виділивши їх воском, або завити їх.
3
Висока зачіска у формі черепашки виглядає дуже елегантно, зазвичай її роблять професійні танцівниці. Однак самостійно її зробити буде складно, краще попросити когось. Відчісуйте все волосся вбік на одну сторону, якщо є чубчик, залиште її. Потім. використовуючи невидимки, прикріпіть їх рядком у вигляді "розділової смуги" на зачесаною, гладкою стороні голови. Кінці волосся сильно начешіть, просуваючись до середини. Потім перекиньте все начесало назад. Підверніть їх у вигляді черепашки і закріпіть другим шаром невидимок. Залийте зачіску лаком, за бажанням прикрасьте невидимками зі стразами або штучними квітами.
Зверніть увагу
Все високі зачіски робляться тільки на сухі чисті волосся, щоб вони не ковзали. Якщо волосся у вас жирне, зачіску буде зробити складніше.