Як заплатити в інтернеті. оплатакомунальних послуг через інтернет.

Сьогодні в інтернеті існує безліч варіантів оплати будь-яких послуг, кожний з яких має свої унікальні особливості. Найбільш популярними з усіх існуючих способів є банківські перекази та платіжні системи.
Вам знадобиться
  • Банківська карта, рахунок в системі WebMoney, рахунок в системі Яндекс.Деньги.
Інструкція
1
Оплата послуг через платіжний сервіс Яндекс.Деньги. Дана платіжна система найбільш часто використовується російською аудиторією користувачів. Через її інтерфейс сьогодні можна оплачувати практично будь-які послуги: ж/д і авіаквитки, комунальні платежі, поповнення балансу телефону, оплата покупок, словом, можливості системи практично необмежені. Реєструючись в даному сервісі (як і в будь-який інший платіжній системі інтернету), вводите ваші реальні дані. Обов'язково записуйте всі паролі в зошит і не зберігайте їх на комп'ютері. В Яндекс.Деньгах за перекази коштів існують певні комісії, розмір яких залежить від профілю платежу.
2
Оплата послуг через платіжний сервіс WebMoney. Вебмані, як його частіше називають, є більш проробленим і безпечним сервісом, ніж Яндекс.Деньги. Послугами даної платіжної системи користується досить широка аудиторія, як в Росії, так і за кордоном. Допомогою інтерфейсу вебмані ви також можете оплатити практично будь-які послуги. Є можливість відкриття рахунку в декількох валютах. Система передбачає комісію за здійснювані переклади в розмірі 0.8% від усієї суми платежу.
3
Оплата послуг через карти російських банків. Даний спосіб оплати найбільшою мірою поширений при оплаті куплених товарів в інтернет-магазинах. Для здійснення платежу користувачеві необхідно вказувати номер карти і її тризначний код CVV. Звертаємо вашу увагу на те, що вказуючи CVV-код, ви надаєте магазину повний доступ до вашого рахунку. Так що, перш ніж вказати подібну інформацію, подумайте, чи варто ризикувати безпекою вашого банківського рахунку.
Оплата комунальних послуг по інтернету є досить зручним і швидким способом, тому не тільки виключає необхідність виходу з дому, але і гарантує надходження платежу на вказаний рахунок за допомогою сучасного способу переказу грошових средств.В даний час існує велика кількість різних платіжних систем, через які відбувається процес оплати комунальних послуг. Дуже важливо вибрати надійного і відповідального посередника, щоб забезпечити зарахування грошових коштів по зазначеній квитанції або розрахунковому рахунку.
Інструкція
1
Вся складність оплати послуг за допомогою інтернету полягає в наявності вільного виходу в мережу в режимі онлайн і умінні елементарного поводження з комп'ютером. В результаті необхідно зайти на сайт офіційного посередника і приймальника платежів. На ньому необхідно заповнити зазначені поля з реквізитами та назвами комунальних платежів та суму платежу по квитанції. Реквізити заповнюються один раз. Надалі можна оплачувати за збереженим шаблоном, тоді оплата комунальних платежів відбувається за пару хвилин.
2
Грошові кошти списуються з електронного гаманця платника або з банківської карти певного зразка, що дуже зручно як для самого платника, так і для служби прийому комунальних платежів. Поповнити електронний гаманець можна за допомогою терміналів, які розміщуються в будь-якому великому місті в супермаркетах та інших громадських місцях. Зручність таких гаманців полягає в тому, що вони автоматично запам'ятовують історію платежів, тому немає необхідності щораз заповнювати графи з реквізитами.
3
Після заповнення електронної квитанції для здійснення операції необхідно вказати пароль і підтвердити правильність даних. Після здійснення платежу грошові кошти найближчим часом будуть зараховані на рахунок відповідної служби за рахунок автоматизації та комп'ютеризації загальної системи.
4
Для гарантії оплачених послуг можна зробити замовлення на доставку квитанції про оплату, що надалі при виникненні конфліктних чи інших ситуацій може стати доказом своєчасної оплати комунальних послуг. Це необхідно для того, щоб мати паперовий примірник квитанції з вказаною датою і сумою платежу. Можна просто роздрукувати виписку зі счета.Такім чином, оплата комунальних послуг займає всього лише кілька хвилин, не вимагаючи очікування довгій черзі при оплаті через банківську установу чи поштове відділення.
Корисна порада
Найбільш поширеними платіжними системами для здійснення комунальних платежів є Рапіда (rapida.ru), Асист (yaca.yandex.ru), CyberPlat (cyberplat.ru), MoneyMail (habrahabr.ru) і багато інших.