Як налаштувати колонки на комп'ютері. настройка динаміки комп'ютера.

При підключенні колонок до комп'ютера відтворення звуку не завжди здійснюється автоматично. В деяких випадках для звукопередачи необхідно виконати певні налаштування.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, колонки.
Інструкція
1
Відразу варто відзначити, що перед підключенням, ви повинні встановити на ПК аудіо драйвера (якщо вони не були встановлені вами раніше). Для цього візьміть відповідний диск (додається до комплекту при покупці комп'ютера) і виконайте установку програмного забезпечення. Після установки перезавантажте комп'ютер. Тепер можна перейти до налаштування звуку.
2
Підключення колонок до комп'ютера. На задній панелі ПК ви побачите сектор, обладнаний круглими різнокольоровими отворами. Вставте штекера в ці отвори таким чином, щоб колір штекера відповідав кольору отвори. При підключенні пристроїв на робочому столі комп'ютера відкриється діалогове вікно, де вам необхідно задати потрібні параметри ("Передні динаміки» або ж «Задні динаміки»).
3
Підключення колонок з сабвуфером. В даному випадку до комп'ютера під'єднується тільки один штекер, самі колонки підключаються безпосередньо до сабвуферу. Після того, як ви вставите штекер у відповідне його кольором гніздо, на робочому столі з'явиться діалогове вікно. Встановіть галочку напроти пункту «Лінійний вихід» і збережіть параметри.
4
Навіть при встановлених драйверах і підключеної аудіосистеми можливий такий варіант, що звук не відображатися. В такому випадку поставте все повзунки в настройках звуку на максимальне положення, не виключено, що один з них блокує звуковідтворення.
Привести колонки в робочий стан - справа досить просте, яке не вимагає особливих знань чи навичок. Потрібно лише бути гранично уважним, щоб не переплутати необхідні дроти. І, звичайно ж, при монтажі колонок слід враховувати звуковий ефект, що виникає при їх різної конфігурації.

Визначаємо місце Щоб встановити колонки правильно, насамперед потрібно вибрати оптимальне з точки зору акустики розташування. Вважається, що відстань між двома або більше стереоколонками не повинно перевищувати півтора метрів. В іншому випадку їх звучання буде набагато гірше сприйматися слухачем, «розмиватися» в просторі. Не варто ставити будь колонки і безпосередньо на підлогу, який поглинає високі частоти і «гасить» їх силу. В ідеалі вони повинні знаходитися на відстані від 1 до 2 метрів від підлоги. А внизу краще розташувати сабвуфер, низькі частоти якого більш гармонійно звучать на який-небудь твердої поверхні.

Як встановити колонки самостійно: практичні поради

Абсолютна більшість моделей колонок підключається до сабвуфера і іншим аудіопристроїв допомогою аудіокабелем. Як правило, його штекери забарвлюється в салатовий колір, який неможливо переплутати з будь-яким іншим. Також щоб встановити колонки самостійно, слід пам'ятати, що вони обов'язково з'єднуються один з одним. Таким чином, до вивідного аудіопристроем підключаються відразу дві об'єднані в єдине ціле колонки, а не кожна окремо.

Як встановити колонки правильно і не наробити помилок

При монтажі колонок варто брати до уваги і їх вагу. Якщо це невеликі, малогабаритні аудіопристрої, то встановлювати страхувальні підтримуючі пристосування немає необхідності. Якщо ж колонки важать більше 4-5 кілограмів кожна, має сенс зайнятися монтажем спеціальних кронштейнів. Вони являють собою міцні металеві скоби, які беруть на себе основну вагове навантаження колонок. Якщо ви все зробили правильно, колонки повинні звучати рівно і чисто, з однаковою гучністю. Якщо одна з них звучить тихіше або, навпаки, голосніше, спробуйте відрегулювати налаштування сабвуфера. Також рекомендується перевірити точність з'єднання з звуковиводящім пристроєм.