Як відзначити 1 рік весілля. Як отметіть1 рік спільного життя.

Весілля - головна подія в житті кожної людини, але і перший ювілей спільного життя подія чимало важливе. Відзначити його потрібно належним чином, щоб приємні спогади залишилися на довгі роки не тільки від самого дня річниці, але і від першого спільного року життя. Річницю весілля в один рік - прийнято називати ситцевої весіллям. За старим російським традиціям дружина вбиралася в ситцеве плаття і подружжя дарували один одному по ситцевих хустці. Зараз звичайно такі традиції пішли далеко в століття, але на зміну їм можна придумати свої нові і зробити це подія по- справжньому пам'ятним.
Інструкція
1
Придумайте незвичайний подарунок для вашого коханого або коханої. Це не обов'язково має бути, щось матеріальне. Думаю в таке свято краще подарувати подарунок зі змістом, який символізуватиме вашу любов і відданість.
2
На вечір заплануйте спільний захід, можна відправитися в театр, сходити в кіно. Постарайтеся вибрати який-небудь романтичний спектакль або фільм для перегляду.
3
Після приємного перегляду сходіть повечеряти в який-небудь ресторан. Якщо у вас є спільно улюблене містечко, краще відвідайте його. Це навіє вам приємні спогади давно минулих днів.
4
Якщо у вас фінансове становище справ не дозволяє повечеряти в ресторані. Можна влаштувати романтичну вечерю вдома при свічках. Приготуйте ваші улюблені страви, що стали вже сімейними, і повечеряйте в тісному сімейному колі.
5
Ще один хороший спосіб відзначити річницю весілля - полетіти у весільну подорож. Це дозволить вам відпочити від усієї повсякденної суєти, дасть можливість побути наодинці один з одним. Місце потрібно вибрати виходячи з переваг обох, так щоб обидва з подружжя отримали максимум позитивних емоцій.
Корисна порада
Намагайтеся створити в своїй родині теплу, дружню атмосферу. Сімейний будинок повинен для кожного її члена стати притулком від усіх проблем і негараздів.