Як передавати файли в локальній мережі.

У інтернету є величезний плюс - в ньому можна знайти все, що завгодно. Але в цій бочці меду є одна маленька ложка дьогтю: скачувати файли з інтернету дуже довго. Скачування може займати від декількох хвилин (якщо файл маленький) до декількох годин і навіть днів.
Вам знадобиться
  • DC ++ клієнт, інтернет, міська локальна мережа провайдера, інструкція настройки DC ++ клієнта.
Інструкція
1
Кожному хочеться подивитися фільм у відмінній якості, але не кожен стане качати файл в декілька Гб заради того, щоб переглянути його за дві години. Тут на виручку користувачам приходять локальні мережі провайдерів. Тобто підключаючи інтернет у того чи іншого провайдера, обов'язково поцікавтеся, чи є у нього локальна мережа. Якщо є, вам дуже пощастило. Локалка об'єднує всі комп'ютери в одну мережу за допомогою сервера. І швидкість скачування з цієї мережі в рази швидше за швидкість звичайного інтернет-з'єднання. Файл вагою в 10 Гб ви зможете скачати не більше, ніж годину.
2
Щоб отримати доступ до цієї сітці, вам потрібно встановити DC-програму, налаштувати її і підключитися до кількох хабам цієї мережі. Все це можна знайти на сайті або форумі вашого провайдера. Скачайте і встановіть будь DC ++ клієнт. Інструкція з настройками програми для вашої мережі повинна перебувати або в папці з встановленою програмою (якщо ви скачали її з сайту вашого провайдера), або ви можете нейти її на вашому мережевому форумі.
3
Після установки і настройки програми необхідно розшарити (тобто зробити доступними до скачував) ваші файли . Для цього в настройках програми виберіть пункт «шара» і вкажіть шлях до файлів, до яких ви хочете дозволити доступ інших користувачів. Тепер ці файли люди зможуть завантажувати з вашого комп'ютера.
4
Тепер вам просто потрібно ввести адреси тих хабів, які є у вашій локальній мережі. Цю інформацію ви так само можете знайти на форумі чи сайті вашого провайдера. Після всього цього ви зможете і надсилати й отримувати різноманітні файли по локальній мережі з відмінною швидкістю.