Як вибрати стільниковий телефон з технічної точки зору.

Мобільний телефон став одним з невід'ємних атрибутів життя сучасної людини. Компанії-виробники пропонують сотні різноманітних моделей, тому вибір нового телефону стає досить непростим завданням.
Інструкція
1
Перед покупкою телефону ви повинні добре розуміти, навіщо він вам потрібен. Якщо тільки для того, щоб здійснювати дзвінки і обмінюватися SMS-повідомленнями, то достатньо буде найпростішою і недорогою бюджетної моделі. Якщо телефон потрібен і для інших цілей - наприклад, для прослуховування музики, виходу в інтернет, читання електронних книг і т.д., необхідна більш складна і дорога модель. Не забувайте про те, що немає ніякої необхідності платити за ті функції, якими ви ніколи не будете користуватися.
2
Визначте, яку суму ви готові витратити на новий телефон. Це допоможе вам скоротити кількість моделей, технічні характеристики яких належить оцінити. Також відразу необхідно визначити виробника стільникового телефону, найчастіше користувачі воліють купувати модель тієї компанії, продукцією якої вони вже користувалися. У цьому випадку в новому телефоні багато чого буде знайомо, чи не доведеться витрачати час на вивчення незвичного меню, навігації тощо.
3
Найбільш зручними на сьогоднішній день є телефони з сенсорним екраном, що забезпечують легкість навігації та вибору необхідних функцій. Такі екрани бувають ємнісними і резистивними. У першому випадку достатньо легкого дотику, у другому на екран доводиться натискати. Краще вибрати модель з ємнісним екраном, він більш надійний і зручний.
4
Вибираючи телефон, звертайте увагу на розмір і дозвіл екрана. Екран з більш високою роздільною здатністю забезпечує більш чітке зображення. Найчастіше використовуються дозволу: 240? 320, 320? 480, 480? 800, є і більш високі - 960? 640 і 1280? 720. Краще купувати телефон з здатністю не менше 320? 480.
5
Зверніть увагу на розмір доступної користувачеві пам'яті. У хороших телефонах її розмір обчислюється гігабайтами, в дешевих під особисті файли виділяється всього кілька сот мегабайт. Також в телефоні обов'язково має бути гніздо під карту пам'яті MicroSD. Такі карти мають об'єм до 32 Гб, що дозволяє розміщувати на них значний обсяг інформації.
6
Дуже корисним є наявність двох гнізд під SIM-карти. Придбавши таку модель, ви зможете користуватися послугами двох операторів стільникового зв'язку, маючи всього один телефон.
7
Практично кожен сучасний телефон оснащений фотокамерою. Чим вище дозвіл її матриці, тим якісніше виходять фотографії. Камера з роздільною здатністю в 2-3 мегапікселя вважається вже застарілою, сучасні моделі мають дозвіл в 5-8 Мп.
8
Звертайте увагу і на акумулятор - чим більше його ємність, тим довше телефон не потребуватиме підзарядки. У середньому акумулятор хорошого телефону має ємність 1200-1500 мАг, у найкращих моделей - 2500 мАг.
9
Як правило, сучасні моделі телефонів підтримують всі поширені стандарти зв'язку, можуть працювати в 3G і 4G мережах, що забезпечує швидкісний доступ в інтернет. Завдяки конкуренції виробників практично будь випущений зараз телефон володіє хорошими характеристиками. Тим не менш, прийнявши до уваги наведені рекомендації, ви зможете вибрати дійсно якісну і надійну модель.