Що робити, щоб новорічна ялинка не обсипалася раніше терміну.

Найулюбленішим і незамінним символом Нового року є ялинка. Пухнаста лісова красуня здатна прикрасити будь-який інтер'єр і подарувати радість дорослим і дітям. Головне, щоб вона залишалася зеленою і ошатною як можна довше.
Інструкція
1
При покупці ялинки на ринку уважно огляньте деревце. Гілки повинні бути гнучкими, м'якими, стовбур покритий частими товстими голками. А ось якщо деякі гілочки вже підсохли, легко ламаються і з них обсипалася частина голок, таку ялинку краще не брати - через кілька днів ялинка «облисіє» остаточно.
2
Перед установкою ялинки будинку, потримайте її день-два в прохолодному приміщенні - на балконі або на літній веранді, обернувши папером або газетами. Деревцю потрібно поступово звикати до тепла, адже різка зміна температур згубна для її краси.
3
Щоб голки не жовтіли і не обсипалися, ставте ялинку подалі від батарей і електронагрівальних приладів, хоча б раз на день обприскуйте з пульверизатора прохолодною водою. Сухе повітря квартир згубний для лісової гості, а за допомогою води ви зможете довше зберегти її. Та й неповторного хвойного аромату буде більше.
4
Найоптимальніший спосіб зберегти молодість ялиночки - поставити її у відро з вологим річковим піском. Можна налити в пісок розчин з аспірину і цукру (на літр води покладіть 3 ложки цукру і одну таблетку). Не забудьте тільки очистити нижню частину стовбура від кори і зробити невеликі зарубки, щоб вода і поживні речовини краще усмоктувалися. Також відмінним живильним засобом є розчин марганцівки - додайте два-три кристала на відро води, полийте пісок, і ваша ялинка простоїть всі свята.
5
Якщо піску немає, можна поставити ялинку у відро з водою, попередньо додавши туди гліцерин (на десятилітрове відро три столові ложки) або суміш з щіпки лимонної кислоти, желатину і товченої крейди. Також досить ефективним засобом є суміш з солі, цукру і таблетки аспірину. Сіль і цукор будуть живити ялинку, а аспірин запобіжить появу гнилі у вологому середовищі. Не забувайте підливати воду.
6
Якщо аспірину немає, можна сміливо опустити в солодку водичку мідний дріт або кілька мідних монет - їх дія схоже з аспірином, запобігаючи появі бактерій.
7
Крім того, необхідно постійно підпилювати знизу стовбур ялинки, роблячи свіжий зріз раз в два-три дні - це прискорить надходження поживних речовин і води до гілок і продовжить молодість і свіжість зеленої красуні.