Як виглядає японська клавіатура.

В японській мові міститься незліченна кількість різних символів. Щоб без проблем поговорити з жителем цієї країни, досить знати близько двох тисяч. Але якщо ви будете вміло оперувати трьома тисячами, проти ніхто не буде. Виникає закономірне питання про те, як при такій великій кількості символів виглядає японська комп'ютерна клавіатура.
Інструкція
1
Японці користуються трьома абетками - хіраганою, катаканою і кандзі. За допомогою хірагани проводиться запис японських слів, а катакана потрібна для того, щоб записувати слова, запозичені з інших мов. У кожній з цих абеток міститься 47 символів, а також 73 похідних. Третя азбука - кандзі, або ієрогліфи, містить найбільш складні символи, використання яких вимагає певних умінь.
2
В одній японській книзі можуть міститися букви з усіх трьох абеток. Однак не варто хвилюватися щодо японської клавіатури, на ній немає всіх цих символів, ієрогліфів і літер з наявних у мові абеток. Сучасна японська клавіатура, по суті, не відрізняється від європейської чи російської. На японській клавіатурі текст набирається латиницею, а потім відбувається його автоматичне перетворення в японський. На кожному слові можна викликати контекстне меню, що містить різні можливі варіанти запису даного слова за допомогою ієрогліфів.
3
До слова, японська операційна система Windows відрізняється від російської лише тим, що всі написи переведені в ній на японську мову. Японська клавіатура виступає в ролі перетворювача слів, набраних латиницею в японські символи. Звичайнісіньку клавіатуру нескладно перетворити в японську, для цього потрібно лише поміняти мову.
4
Більший інтерес представляє китайська клавіатура, так як ця мова характеризується наявністю дев'яти груп діалектів. Крім того, всі клавіатури даної країни поділяються на правосторонні, лівосторонні, вертикальні і горизонтальні. Як правило, китайська клавіатура розбивається на п'ять зон, так як китайські ієрогліфи мають у своєму написанні п'ять схожих частин.
5
Китайський символ-букву можна порівняти з пазлом, зібраного з певних паличок і рисочок. Середньостатистичний китайський блогер здійснює близько п'ятисот натискань в хвилину, записуючи при цьому близько 160 символів.