Як запам'ятати логін і пароль. не може запам'ятати логін пароль.

Щодня реєструючись на різних сайтах, багато користувачів задають той же логін і пароль на всіх ресурсах, щоб не забути їх. Це неправильно - безпеки облікових записів слід приділяти більше уваги.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, блокнот.
Інструкція
1
Чому небажано задавати ідентичні дані авторизації на декількох сервісах? Тут все досить просто - при зломі одного аккаунта, зловмиснику не складе особливих труднощів здійснити злом решти записів по ланцюжку. Такі події можуть бути особливо болючими для тих, хто працює з фінансами на ПК - велика ймовірність втрати конфіденційної інформації і засобів з акаунтів платіжних систем.
2
Як запам'ятати логін і пароль для кожного сервісу? Відразу відзначимо, що для відповідальних ресурсів краще не запам'ятовувати ім'я користувача і пароль за допомогою браузера. Бажаючи зберегти ваш пароль, при реєстрації потрібно поступити таким чином. Напишіть в блокноті комбінацію із символів і букв (у верхньому і нижньому регістрі) в хаотичному порядку, буде достатньо десяти символів. Тепер передрукуйте написане вами на папері в поле «Пароль». Повторіть введення пароля в перевірочному поле. Якщо введені коди співпадають, можете приступити до заповнення інших полів.
3
Як зберігати дані для авторизації? Якщо ви хочете отримати залізні гарантії того, що Ваш обліковий запис не буде зламана, зберігайте дані доступу до неї в блокноті. Більш того, непотрібно передруковувати подібну інформацію в текстовий документ - якщо файл потрапить в руки зломщика, ви втратите доступ до всіх сервісів, паролі до яких були відображені в документі.