Як засолити капусту качанами. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Говорячи про квашеній капусті, господині найчастіше мають на увазі капусту нашатковану, засолену з морквою. Але можна заквасити капусту і качанами. Невеликий качан, оточений іншими свіжими і солоними овочами, стане гідною прикрасою навіть для святкового столу.
Вам знадобиться
  • - невеликі качани капусти;
  • - сіль;
  • - вода;
  • - часник;
  • - селера;
  • - дерев'яна бочка або чан:
  • - дерев'яний круг:
  • - гніт;
  • - лляне полотно або марля;
  • - гострий ніж.
Інструкція
1
Для засолювання качанів необхідно особливо ретельно підійти до вибору капусти. Підберіть невеликі і середні качани. Бажано, щоб вони були приблизно одного розміру. Зніміть криють листи.
2
Зробіть на кожному качані хрестоподібні надрізи вздовж качана, укладіть в дерев'яну бочку рядами. Іноді качани пересипають нашаткованої капустою, але можна цього і не робити.
3
Приготуйте розсіл. Обов'язкові компоненти - вода і сіль. В 1 л холодної або трохи теплою (але не гарячої) кип'яченої води розчиніть 40 г кухонної солі. В розсіл можна додати цукор (стільки ж, скільки і солі). Деякі господині замість цукру додають в розсіл мед. Співвідношення меду і солі - 1: 2.
4
Поверх капустяних качанів укладіть зняті листя. Накрийте все це шматком чистої лляної тканини або складеною в 3-4 шари марлею. Поверх тканини покладіть дерев'яний круг, а зверху - гніт. Залийте капусту розсолом так, щоб гурток виявився злегка притоплений.
5
Перші п'ять днів бочку з капустою тримаєте в приміщенні з кімнатною температурою. Після цього поставте в холодне приміщення або на нижню полицю холодильника. Капуста готова вже через 3-4 дня. Поріжте качани на кілька частин, приправте рослинним маслом і подавайте на стіл.
6
Можна засолити нешінкованную капусту і гарячим способом. Правда, для цього качани все-таки доведеться порізати навпіл або на 4 частини, в залежності від розміру. Виріжте качани. Занурте капусту в окріп приблизно на 5 хвилин.
7
Приготуйте гарячий розсіл. Для цього 40 г солі розчиніть в 1 л води. Нашаткуйте дрібно 400 г селери і 100 г часнику, покладіть їх у підготовлену воду. Розсіл доведіть до кипіння і варіть 3-4 хвилини.
8
Покладіть капусту в дерев'яну або скляний посуд. Накрийте зверху тканиною, покладіть дерев'яний кружок і гніт, залийте розсолом. Якщо розсіл не покриває гурток, додайте відсутню кількість холодного розсолу. Зробіть його, виходячи з тих же пропорцій, що і в першому рецепті. Поставте ємність в прохолодне місце.
9
При заквашування капусти качанами другим способом спостерігайте за процесом. У якийсь момент капуста осяде на дно, тоді треба буде підкласти ще полукочанов. Слідкуйте за тим, щоб кружок був постійно притоплений.
Зверніть увагу
Сьогодні ми розкриємо вам кілька секретів, які допоможуть засолити капусту за всіма правилами. Перш за все, капусту потрібно підготувати до засолюванні. Виберіть великий щільний качан з листям білого кольору: чим вони світліші, тим смачніше капуста. Нашинкуйтекапусту в таз, потім туди ж додайте 3-4 нашатковані на тертці моркви.