Як подобатися людям, або Все навколо ваші друзі.

Чому люди один одному подобаються? Одне з найголовніших життєвих правил свідчить: «Стався до людей так, як хочеш, щоб вони ставилися до тебе». Воно називається золотим. Щоб ваші друзі та просто знайомі ставилися до вас добре, варто повчитися тому, як подобатися людям.
Інструкція
1
Не засуджуйте інших людей. Навіть якщо критика заслужена, вона небезпечна, оскільки зачіпає почуття власної гідності особистості. З метою викликати у людей ентузіазм і підйом працездатності, потрібно бути щедрим на похвалу. Адже кожна людина в душі мріє бути значним.
2
Щоб люди отримували радість від спілкування з вами, потрібно відчувати радість від бесіди з іншими людьми. Проявляйте до інших людей щиру зацікавленість. Завжди намагайтеся зрозуміти коло інтересів іншої особистості, його турботи та захоплення. У розмові з людиною обговорюйте його пристрасті, а не свої.
3
Помічено, що в повсякденному спілкуванні найкращим співрозмовником є не хороший оратор, а хороший слухач. Тому більше слухайте і проявляйте щиру увагу до співрозмовника.
4
Будьте гранично ввічливі і доброзичливі. Пам'ятайте, що спілкуватися з веселим і доброзичливим людиною набагато приємніше, ніж з надутим і незгідливим. З таким персонажем просто не захочеться розмовляти.
5
Затвердження «в суперечці народжується істина» - дуже часто не актуально. Якщо ви маєте рацію - не сперечайтеся. Адже навіть якщо ви виграєте суперечка, ваш опонент не визнає це в глибині душі і буде відчувати образу. Яке після цього буде до вас ставлення? Відповідь однозначна.
6
Даючи поради, робіть це дипломатично, проявляйте такт. Найкраще почати з фрази: «А як ви думаєте ...?» Адже ніхто не хоче відчувати чиюсь перевагу над собою.
7
Вмійте визнати свої помилки. Краще нехай постраждає ваше самолюбство, ніж в очах людей ви будете виглядати як зарозумілий людина, не помічає своїх промахів.
8
До навколишніх ставитеся терпимо. Адже люди не ідеальні і мають свої недоліки, у тому числі і ви. Намагайтеся дивитися на події з точки зору вашого співрозмовника, частіше ставте себе на його місце.
9
Проявляйте щире співучасть до проблем інших людей. Якщо у вас є можливість - допоможіть вирішити цю проблему. Адже може бути хто-небудь коли-небудь вирішить вашу.
Зверніть увагу
Зазвичай людям подобаються ті, які чимось схожі на них самих: зачіскою, фігурою, стилем одягу, спільними інтересами.
Корисна порада
Щоб привернути до себе співрозмовника, при розмові з ним почніть непомітно копіювати його пози і жести, але не переусердствуйте.Старайтесь регулярно розширювати свій кругозір, бути в курсі останніх подій, щоб бути цікавим собеседніком.Правіло «По одягу зустрічають, по розуму проводжають »відображає один з головних постулатів появи симпатії до людини.