Як звичайний комп'ютер перетворити в новорічний.

Новий рік - одне зі свят, в які для створення особливої атмосфери широко використовуються різноманітні святкові прикраси та атрибути. Але крім декорування ялинки і вікон свого будинку сьогодні прийнято прикрашати комп'ютер, біля якого люди проводять все більше часу.
Вам знадобиться
  • Інтернет
Інструкція
1
Прикрасьте робочий стіл комп'ютера, встановивши новорічні шпалери. Якщо у вас в комп'ютері немає святкових картинок, які ви могли б встановити в якості фонового зображення, знайдіть їх в інтернеті.
2
Замініть звичні значки «кошик», «мої документи», «мій комп'ютер» на новорічні. Наприклад, використовуйте значок у вигляді мішка Діда Мороза. Щоб змінити вигляд звичайних жовтих папок, скористайтеся збірниками новорічних іконок для робочого столу з інтернету. Для заміни стандартного набору значків на робочому столі знайдіть в пункті «Властивості екрану» вкладку «Робочий стіл». Потім виберіть «Налаштування робочого столу», клікніть по значку, який вам хочеться змінити, і, натиснувши «Змінити значок» і «Обзор», виберіть папку з попередньо викачаними з інтернету іконками.
3
Для зміни значка який-небудь папки клацніть на ній правою кнопкою миші і, вибравши «Властивості» і потім вкладку «Налаштування», натисніть на «Змінити значок». Далі дійте за аналогією з викладеним в попередньому кроці.
4
Змініть курсори на новорічні. Замість простої стрілочки можна поставити сніжинку, бурульку або маленьку ялинку. Їх ви також можете знайти в мережі. Для зміни курсора знайдіть властивості миші через «Панель управління». Перейдіть до вкладки «Покажчики», виберіть режим курсору, який необхідно змінити. Клацніть по пункту «Обзор» і перейдіть до папки, в якій зберігаються святкові курсори.
5
Зверніться в інтернет для прикраси комп'ютера новорічної анімацією, здатної зробити вигляд робочого столу по-справжньому казковим. Щоб додати її, у пункті «Властивості екрану» виберіть вкладку «Робочий стіл». У розділі «Налаштування робочого столу» клікніть по вкладці «Веб». Клацніть по пункту «Створити», потім клацніть «Обзор». У папці з анімацією виберіть конкретну картинку.