Що робити, якщо ломить суглоби.

Трапляється, що з якихось причин у людей виникають досить неприємні больові відчуття в суглобах. В народі кажуть, що їх ломить. Наприклад, прокинувшись вранці, ви не можете нормально ворушити рукою, пальцями або ногою. Ступінь тяжкості такого захворювання визначається по тому, який час триває це оніміння. Що ж робити? Є кілька порад, дотримуючись яких, можна позбутися від цієї недуги.
Вам знадобиться
  • - оман;
  • - живокіст;
  • - сабельник;
  • - півонія;
  • - Тамус;
  • - Бріоні;
  • - корінь родіоли рожевої;
  • - горілка.
Інструкція
1
Суглоби потрібно прогрівати. Якщо у вас здорові судини і хороший кровообіг, перед сном приймайте гарячу ванну. Час від часу ходіть в сауну або лазню. Там ви не тільки зігрієтеся, але і виведіть з організму шлаки, очистіть шкіру.
2
Слід і правильно харчуватися. Слідкуйте за тим, щоб у щоденному раціоні присутнє якомога більше вітамінів і мінеральних речовин, але не насідав на жирну їжу. Вживайте більше рослинних продуктів, нежирну рибу, м'ясо.
3
Тримайте себе в хорошій фізичній формі. Хоча б 20 хвилин на день присвятіть зарядці. Розробляйте моторику пальців ніг і рук, частіше згинайте їх. Корисно катати ногами по підлозі, наприклад, пляшку, перебирати в руках невеликі кульки.
4
По можливості зведіть нанівець виникнення стресових ситуацій, нервового перенапруження. Намагайтеся дотримуватися розпорядку дня. Спіть не менше 7 годин на добу. Адже недосипання - досить часта причина хвороб.
5
Спробуйте скористатися народними методами, наприклад, травами. Візьміть в рівних частках оман, корінь родіоли рожевої, бріонії, тамуса, півонії, живокосту і сабельника. Всі компоненти змішайте, залийте горілкою 1:10 і настоюйте 30 днів в прохолодному темному місці. Щоб прогріти хворий суглоб, зробіть компрес з цією настоянкою на ніч. Якщо потрібно просто зняти біль, змастіть уражене місце, але не втирайте.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xGwXrTS5Wy4
Зверніть увагу
Перед використанням будь-яких медикаментів зверніться до лікаря, щоб виключити можливі протипоказання.
Корисна порада
С ломота в суглобах допоможуть справитися медикаментозні препарати. Якщо недуга не запущена, скористайтеся протизапальними нестероїдними препаратами, наприклад, ібупрофеном, диклофенаком, німесулідом. Пам'ятайте, ці ліки не панацея, вони лише допоможуть полегшити і зняти біль. Лікування проводите комплексно.