Що робити, коли нема чого робити.

Часто, прийшовши ввечері додому після роботи, абсолютно не хочеться дивитися телевізор або відвідувати соціальні мережі. Хочеться чогось цікавого і осмисленого, котрий розширює кругозір і корисного, але чого конкретно - не ясно. На допомогу в таких випадках охоче приходить доступ в інтернет, що відкриває масу корисної інформації.
Інструкція
1
Навчіться готувати. Рушайте до холодильника і перевірте його вміст, а потім, відштовхуючись від доступних інгредієнтів, знайдіть рецепт в інтернеті. Ніхто не забороняє, втім, імпровізувати і спробувати винайти ваше «авторське» блюдо.
2
Складіть список фільмів. Якщо вам в даний момент не хочеться дивитися кіно, то завжди можна зайнятися пошуком варіантів на майбутнє. Спробуйте вивчити фільмографію улюбленого актора (наприклад, в ранній творчості Бреда Пітта можна знайти масу відмінних, але маловідомих фільмів) або режисера (раптом ви упустили щось із Тіма Бертона). Крім того, можна вивчити список «класичних» фільмів різних жанрів - або просто «Топ-250 в історії кіно».
3
Читайте. Ця рада може здатися банальним, але він, як показує практика, найдієвіший. Пам'ятайте, що читання не обмежується шкільною програмою: ви можете знайти для себе сучасного автора, можете вивчити популярну книгу про фізику чи історії, можете почитати біографію культових особистостей. Потрібно тільки знайти щось, що буде вам цікаво.
4
Освойте що-небудь марне. Існує маса розваг, які навряд чи принесуть практичну користь, але вкрай забавні в освоєнні. Наприклад, penspinning (ефектне кручення кульковою ручки між пальцями), карткові трюки, жонглювання або орігамі. Велика ймовірність, що подібне «сьогохвилинне» захоплення виллється в серйозне хобі, яке з часом дозволить вам вражати знайомих.
5
Вивчіть що-небудь нове. Згадайте шкільну програму: чи було вам цікаво на якихось уроках? Може бути вам легко давалося вивчення іноземної мови або цікаві були завдання з фізики? Спробуйте у вільний час більш докладно освоїти ці галузі знань - адже шкільним курсом вони аж ніяк не обмежуються.
6
Беріть участь в конкурсах. По телебаченню, в рамках рекламних акцій і в інтернеті щодня проводяться десятки конкурсів, що дозволяють виграти дуже цінні призи. Вимоги завжди різні: вам напевно належить зайнятися фотографією, вигадуванням віршів, твором листів і малюванням. Чому б не спробувати, якщо все одно нічого робити - раптом відкриєте в собі несподіваний талант?