Як відрізнити шкіру від шкірзамінника. Як відрізнити справжню шкіру.

Кожу часто підробляють і продають виріб з шкірзамінника під виглядом оригіналу. Підробки настільки добре зроблені, що їх складно відрізнити по запаху або м'якості. Застрахувати себе від сумнівної покупки можна, але перш ніж її здійснювати, уважно огляньте виріб.
Інструкція
1
Капните трохи води на шкіру. Справжня шкіра вбирає вологу, а от з шкірзамінника вона скочується і поверхня залишається сухою. На шкірі крапелька води утворює мокрий слід, який через деякий час висихає, якщо виріб якісне, то після води не повинні залишатися білі сліди.
2
Шкіра не горить. Якщо піднести запальничку до виробу і потримати, то шкіра повинна залишитися незмінним видом. Шкірозамінник плавиться навіть при найменшому контакті з полум'ям. Якщо ви вирішили провести такий експеримент, то краще це робити на непомітному місці. В магазині вам не дозволяти проводити такого виду перевірки не тому, що сумніваються в якості продаваної шкіри, це не положено по техніці пожежної безпеки.
3
Потримайте виріб в руках. Шкіра нагрівається, і якийсь час зберігає тепло. Замінник нагрівається, але дуже швидко остигає. Шкіра на дотик набагато м'якше, ніж шкірозамінник.
4
Понюхайте річ. Шкіра має запах, але він не повинен бути сильним. Якщо обробка виробу була здійснена правильно, то ви повинні відчути легкий аромат. Але і в шкірозамінник стали додавати шкіряну стружку для імітації запаху. Так що це не показник того, що у вас в руках справжня шкіряна річ.
5
Уважно огляньте шви, з них не повинно визирати ниток, текстильної підкладка теж не буває. Якщо ви помітили щось підозріле, то краще утримайтеся від покупки. Виріб з шкірзамінника носиться набагато менше, ніж шкіряне.
6
Не купуйте шкіряні речі на базарі чи в магазинах, які недавно відкрилися, довіртеся салонам з позитивною репутацією, які ведуть торгівлю виробами не перший місяць.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=k7sXtv_IcG0