Як наймати людей.

Кожен творець бізнесу стикається з проблемою найму відповідних співробітників. Як правило, він ніколи раніше цим не займався, але знає, що йому необхідно найняти кращих людей і, швидше за все, що вимагають зарплату не вище середньої, адже бізнес тільки-тільки "встав на ноги". Деякі вдаються до послуг кадрових агентств, проте ці послуги коштують дорого, а результат не завжди себе виправдовує. Хтось намагається знайти персонал за рекомендацією знайомих. Зазвичай це цілком прийнятний варіант, проте не всі мають знайомих, здатних порекомендувати того чи іншого працівника. Тому часто доводиться діяти самостійно - через сайти з пошуку роботи та працівників. Знаючи певні правила найму, можна зібрати команду цілком успішних професіоналів.
Інструкція
1
Якщо ви все-таки залучаєте для найму професіоналів, то не варто покладатися на них повністю. Працювати з кандидатом вам та іншим співробітникам вашої компанії, тому важливо провести співбесіду з новою людиною особисто. Буває й так, що начебто підхожий кандидат викликає у вас неприязнь. Не варто наймати таку людину, оскільки з ним може бути важко.
2
Важливо зрозуміти, чому кандидат йде зі своєї минулої роботи. Це дозволить зрозуміти, яка його мотивація. Причини відходу можуть бути різними, про деякі він, можливо, не захоче говорити і просто призведе якусь стандартну причину. Не варто грати в дізнавача і всіма силами намагатися дізнатися, що ж трапилося на минулому місці його роботи (зрештою, навіть якщо його "попросили" піти, це не означає, що кандидат завідомо "провальний"). Проте варто мати на увазі, що його професійна біографія, можливо, не ідеальна.
3
На співбесіди не концентруйтеся на професійних опитуваннях, краще запропонувати кандидату тест по його спеціальності. При усній бесіді важливіше виявити його особисті якості. Варто розпитати його про сильні і слабкі сторони, останніх виконаних проектах. Підійде питання і про невдалі проектах, вони напевно є, адже не помиляється тільки той, хто нічого не робить. Під час відповідей стежте за реакцією кандидата, це допоможе побачити, наскільки він гнучкий, стрессоустойчів, рішучий.
4
Якщо від кандидата потрібні знання іноземних мов, перевірте їх під час усної бесіди самостійно або залучіть людину, яка добре знає необхідні іноземні мови. В резюме кандидат може написати, що у нього хороший розмовний англійський, але в реальності він здатний в кращому випадку порозумітися в кафе, і то з помилками! Відбувається це часто немає від несумлінності кандидатів, а від банального незнання, що насправді представляє з себе той чи інший рівень володіння мовою.
5
Людина добре працює тоді, коли робота йому подобається. Тому важливо на кожну посаду найняти того кандидата, який здатний виконувати посадові функції не "з-під палки", не тому, що потрібні гроші і треба кимось працювати, а тому що йому подобається така робота. Наприклад, не варто наймати на позицію секретаря дівчину або юнака з вираженою орієнтацією на роботу творчу: рутинні обов'язки секретаря такій людині буде виконувати складно, в результаті ви залишитеся без хорошого секретаря, а людина на такій роботі придбає лише комплекс меншовартості ("я навіть секретарем бути не можу! ").
Комп'ютерна гра GTA san andreas з'явилася вже досить давно, але й донині в неї грає безліч людей. В основному це зумовлено тим, що в гру була додана можливість керування бандою, що робить її в багато разів цікавіше.

Угруповання в GTA san andreas

У грі GTA san andreas існує величезна безліч різних бандформувань: Grove Street Families, The Ballas, Varios Los Aztecas, Los Santos Vagos, San Fierro Rifa, Triads, Da Nang Boys, The Mafia. Кожна з цих угруповань володіє своєю зоною впливу, своїмивідмітними квітами, власним бізнесом, своїми «кровними ворогами» і др.По замовчуванням, головний герой гри GTA san andreas відноситься до банди Groove Street Families, а їх ворогами є The Ballas. Протягом всієї гри йде розповідь про те, що перші розгубили значну частину свого авторитету і практично розпалися, в той час, як другі, навпаки, зміцнювали свої позиції в місті і ставали багатшими.

Як наймати бійців в свою банду?

Гра стала набагато різноманітніше і варіативні саме завдяки впровадженню в неї різних угруповань. Головний герой при бажанні може або самостійно боротися з противниками, або наймати своє угруповання. Банда гравця повинна складатися тільки з членів угруповання Grove Street Families. Варто відзначити, що найняти в свою банду члена іншого угруповання неможливо. Зробити це можна досить легко і просто. Для цього достатньо підійти до члена свого угрупування (одягнені в зелений колір) і, перебуваючи поруч з ним, натиснути на кнопку G. Зрозуміло, на початку гри головний герой просто не зможе створити цілу «армію» своїх бійців. Для того щоб створити велику банду, потрібно проходити гру, у міру проходження якої у головного героя буде збільшуватися авторитет, і він зможе наймати більше бійців.

Зони впливу

Варто відзначити, що гравець зможе «відбивати» у ворогів території . Таким чином, ви отримуєте можливість не тільки розширити власні кордони, а й буквально знищити вороже угрупування. Для того щоб захопити чужу територію, потрібно приїхати в область, позначену на карті, і атакувати будь-якого ворога. Після цього зона забарвиться в червоний колір, а вам належить протриматися протягом певної кількості часу. Якщо ви протримайтеся до кінця, то захопіть територію. Іноді вороги намагатимуться повернути її собі. У ці моменти на карті з'являтиметься спеціальний символ, що означає, що на вас напали. Якщо ви проігноруєте це повідомлення, то втратите контроль над територією. Для того щоб захистити свою територію, необхідно під'їхати до вказаного місця і знищити всіх супротивників.