Як навчитися танцювати вуличні танці.

Вуличні танцюристи заполонили міста Росії всього кілька років тому, однак насправді вуличні танці з'явилися багато століть тому. Вагончики з вуличними артистами, що їздять по країнам, відомі з незапам'ятних часів. Пізніше вони перейшли в розряд цирків і театрів шапіто, а їх нішу зайняли вуличні музиканти і танцюристи. За роки досвіду бажання показати володіння своїм тілом перед людьми не минуло, однак танці трохи трансформувалися.
Інструкція
1
Зараз вуличні танці - це танець-імпровізація, з елементами акробатики, брейк-дансу, хіп-хопу, джазу і навіть класичних танців. Словом, вуличні танці не мають кордонів. В них танцюристи виражають себе і свій настрій через рух.
2
У вісімдесятих роках минулого століття любителі потанцювати, не маючи можливості тренуватися в залах, стали демонструвати свою майстерність прямо на вулицях, використовуючи замість паркету листи оргалита. З часом однодумці стали збиратися в групи і навчати всіх охочих елементарним танцювальним па. З поширенням відеокамер та всесвітньої мережі, танцюристи почали викладати фото і відеоматеріали з тренувань і виступів. З часом і ділитися секретами майстерності вони почали через інтернет.
3
В цілому для того, щоб танцювати вуличні танці потрібно дати волю емоціям і не думати про оточуючих. Вуличного танцюриста не хвилює, що скажуть про нього глядачі. А так як танець цей не має чіткої послідовності елементів, то тут можна дати волю фантазії і повністю віддатися волі музиці. Саме залежно від неї руху можуть бути плавними або різкими, повільними або швидкими.
Корисна порада
Звичайно, якщо ви зовсім ніколи не танцювали, спочатку варто повчитися по тим же інтернет-роликам чи на Арбаті, танцюристів там і зараз чимало.
Люди, які вміють танцювати, почуваються вільніше в житті. Танці сприяють розкріпаченню, розвитку координації рухів, дарують заряд позитивних емоцій, а навчитися їм не дуже складно.
Вам знадобиться
  • - музика
  • - час
  • - терпіння
Інструкція
1
Зараз все більшої популярності набирають вуличні танці. Вони допомагають підтримати тонус, заряджають енергією, розкріпачують, покращують координацію рухів. Для того щоб легше навчитися танцювати, візьміть на озброєння декілька простих ідей.
2
Правильно вибирайте час для занять танцями і місце. Ніхто і нічого не повинно турбувати вас в процесі занять танцями . Вам повинно вистачати місця, щоб не бути обмеженим в рухах.
3
Тренуватися потрібно регулярно, наприклад, два рази на тиждень по 45 хвилин, тоді вже дуже скоро ви помітите перші успіхи. Підберіть гарний одяг для занять танцями . Поєднання зручності і нарядності сприятимуть гарному настрою, відчуттю комфорту.
4
Починайте тренування з розминки. Це буде стимулювати кровообіг, розігрів м'язів, тіло підготується до більш інтенсивних навантажень. Найкраще підійде енергійна музика з чітким ритмом. Рухайтеся плавно і вільно в такт музиці, намагайтеся не напружуватися тіло, робіть ваші улюблені танцювальні рухи, налаштуйтеся на подальші заняття.
5
Після цього переходите до основної частини. Почніть її з відпрацювання вже вчинених танцювальних рухів, пам'ятайте про техніку і правильну поставу. Робіть наголос на ті вправи, які у вас ще не дуже виходять. Присвятіть цьому 10-15 хвилин. Після цього переходите до вивчення нового матеріалу, приділяйте увагу дрібницям і нюансам. Відводите на кожний новий рух приблизно по 5 хвилин. В ті дні, коли ви не будете тренуватися, прокручивайте у себе в голові нові рух, це допоможе їх легше освоїти.
6
Кінець тренування присвятіть повільним плавним рухам, потягування під спокійну музику. Це допоможе вам відновити дихання, зняти напругу з м'язів, буде сприяти відпочинку вашого тіла після навантажень.