Як зробити волосся по-справжньому красивими.

Розкішна шевелюра - показник не тільки гарного догляду, а й відмінного здоров'я. Стати по-справжньому красивими волоссю допоможе грамотна турбота. А для цього необхідно знати, як правильно за ними доглядати.
Інструкція
1
Підбирайте правильний шампунь, враховуючи ваш тип волосся. Сухі та пошкоджені пасма вимагають додаткового зволоження. Жирні, навпаки, потребують коштів, які зменшують вироблення шкірного сала. Віддавайте перевагу шампуням на основі лікарських рослин.
2
Мити голову не рекомендується частіше одного разу на два дні. Це сприяє збереженню на волоссі захисного шару і зменшує негативний вплив на них навколишнього середовища. Після миття використання фена має застосовуватися лише в крайніх випадках. Краще, якщо волосся висохне самостійно. У випадках, коли без сушіння феном не обійтися, вибирайте щадний режим і холодне повітря.
3
Через нестачу найважливіших мікроелементів, волосся можуть бути схильні зайвому випадання. Уникнути цього допоможуть спеціальні зміцнюють масла і живильні маски. Такі процедури можна виконувати в домашніх умовах щотижня. Зміцненню сприяє також масаж голови.
4
З обережністю використовуйте засоби для укладання. Косметика, яка ускладнює волосся, до кінця не видаляється при митті. Її складові забивають проміжки між лусочками і при висушуванні призводять до підвищеної ламкості. До таких засобів відносяться віск і гель для укладання. Постарайтеся якомога рідше ними користуватися. При фарбуванні уникайте використання коштів на основі пергідролю і аміаку. Ці речовини впливають на структуру волосся негативно і призводять до його витончення і руйнування.
5
Нестача вітамінів в організмі швидше за все відображається на шевелюрі. Вона втрачає свій блиск, шовковистість, здоровий вигляд. Застосування полівітамінів курсом двічі на рік - навесні та восени - допоможе уникнути цієї проблеми.
Зверніть увагу
Після кожного миття голови обполіскуйте волосся відварами лікарських рослин. Найбільш ефективними є ромашка, березові бруньки, кропива і подорожник.
Корисна порада
Якщо при правильному догляді за волоссям їх стан не поліпшується довгий час, зверніться до лікаря-трихолога. Він проведе комплексну діагностику стану шкіри голови і волосся і призначить лікування.