Стало сумно. Як собі допомогти ?

Зважаючи на безліч факторів (від поганої екології до великої щільності населення) сучасна людина піддається стресам і безпричинним депресій як ніколи в історії. Справлятися з напастю допомагають платні психотерапевти - проте звертатися до них варто тільки в самому крайньому випадку. Часом, поганий настрій можна зняти буквально «підручними засобами».
Інструкція
1
Їжте солодке і займайтеся спортом. Не забувайте про те, що ваш настрій - не більше ніж результат хімічних процесів, що відбуваються в організмі. Тому й виправляти його цілком можна на тому ж, хімічному, рівні. Так, ви можете збільшити кількість ендорфінів в організмі, з'ївши плитку шоколаду або зайнявшись сексом. Підвищити рівень інших гормонів допоможе заняття спортом і фізичні навантаження: наприклад, адреналін благотворно впливає на роботу мозку і знімає нервову напруженість. Аналогічним ефектом володіють спів і гучна музика.
2
Дайте вихід почуттям. Одним з кращих засобів позбавлення від емоцій є спрямування їх у конструктивне русло. Якщо вам близьке якесь мистецтво - починайте творити! Пишіть вірші, малюйте або придумуйте розповіді, не звертаючи увагу на якість отриманого.
3
Знайдіть розрядку в чужому творчості. Спробуйте подивитися фільм або прочитати щось. Краще спочатку позитивне або життєствердне. Можуть допомогти і комп'ютерні ігри: запустите гру, що вимагає занурення в процес (динамічну стрілялку) і встановіть рівень складності так, щоб не дуже часто програвати. Методичне знищення монстрів може допомогти досягти якогось емоційного катарсису.
4
Вийдіть на вулицю. Сперте повітря приміщення не сприяє позбавленню від поганих думок, тоді як прогулянка або пробіжка по мальовничих місцях в хорошу погоду може розважити кого завгодно. Навіть якщо нікому скласти вам компанію, подумайте про те, щоб сходити в кіно або в кафе: ви як мінімум - побалуете себе, як максимум - знайдете співрозмовника прямо на місці.
5
Купіть щось. Шопінг не просто так вважається відмінним розслаблюючим засобом: як тільки у вас в квартирі з'явиться нова, красива річ, у вас тут же підніметься настрій. Так само як і від нової кофти, яка підкреслює фігуру. Кілька радують око придбань неодмінно врятують вас від будь смутку: хоча б тому, що життя стане трішки затишніше і облаштованим.