Як відіслати смс в інтернеті. безкоштовно відіслати повідомлення з інтернету на телефон без реєстрації.

Навіщо сплачувати смс на телефоні, коли повідомлення на стільникові номери можна відправляти абсолютно безкоштовно? Тепер користувачі можуть відправляти безкоштовні смс допомогою спеціалізованих програм і інтернет-сервісів.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет, спеціальне ПЗ.
Інструкція
1
Найбільш поширеним способом безкоштовної відправки смс повідомлень є відвідування офіційних ресурсів операторів стільникового зв'язку. Тут передбачена спеціальна форма, яка дозволяє відвідувачам відправляти безкоштовні повідомлення на номери будь-яких російських операторів. Щоб скористатися подібною можливістю, потрібно зайти у відповідний розділ сайту.
2
Відправлення смс допомогою спеціального програмного забезпечення. Найбільш поширеними програмами, які передбачають безкоштовне відправлення смс , на сьогоднішній день є: Mail.Agent і всіма улюблена «аська». Щоб відправити безкоштовне смс з їх допомогою, спочатку необхідно додати телефонний номер в загальну базу контактів. Зробити це можна в опціях програм. Скачування клієнтів найкраще здійснювати з офіційних сайтів з розробників (додатки є безкоштовними).
3
Відправлення безкоштовних смс за допомогою інтернет-сервісів. Ввівши в поле пошукової системи запит «безкоштовна відправка смс », ви побачите сотні, якщо не тисячі ресурсів, які передбачають можливість передачі безкоштовних повідомлень на номери російських операторів стільникового зв'язку. Виберіть будь-який з наданих варіантів, після чого, скориставшись спеціальною формою на сайті, відправте безкоштовне смс на потрібний вам номер.
Зверніть увагу
Відправлення безкоштовних смс на короткі номери неможлива.