Як привітати вихователя.

Для малюка вихователька в дитячому садку стає другою мамою. Не дивно, що від характеру цієї жінки та її відносини до вашої дитини залежить те, наскільки добре він буде себе почувати в дитсадку. Тому будь-яка мати намагається подякувати вихователя за хорошу роботу, благо приводів для привітань чимало. Дошкільних працівників вшановують і 27 вересня, в День Вихователя, і 1 вересня, в День знань. Плюс до цього існують такі звичні всім свята як день народження, 8 березня і Новий рік. Так що вдячним батькам залишається тільки вибрати подарунок.
Інструкція
1
Як люди творчі, вихователі дуже люблять і цінують віршовані привітання. Особливо, якщо вони написані спеціально для них і до якоїсь дати. Сьогодні ви можете знайти безліч віршів, присвячених дошкільним працівникам, на спеціалізованих сайтах. А можете скласти вірш самостійно. Наприклад, такий: Вихователів на светеРазумеется, що не счестьЗнают дорослі і детіЧто такі люди естьВам ми говоримо спасібоЗа любов і доброту, Адже своїм теплом могли биОбогреть ви всю країну! До вас несуться вранці діти, С вами просяться гулятьМама - краще за всіх на світі, Вихователь - теж мать! За синків всіх і за дочекОт душі дякуємо, І в кінці всіх цих рядків Вам ми побажати хотімСчастья, радості, удачі, І здоров'я - на сто летЧтоби стали ви багатшими, Щоб сяяв вам мир у відповідь!
2
Якщо привід для привітання солідний, наприклад, ювілей, приготуйте подарунок всією групою (якщо вона невелика). Зберіть у вихідний день дітей з батьками та відрепетируйте з ними сценку або віршоване привітання по ролям. В сценці можна зобразити діточок курчатами, сподіваючись на них жовті футболочки і виготовивши паперові гребінці на голову. А винуватиця торжества буде курочкою-квочкою (такий же гребінець на голову і кокетливий фартух). Навколо неї курчатками почнуть водити хоровод, бажано під музику (залучіть до привітання дитсадівського музпрацівник).
3
Якщо ваша дитина вже випустився з садка, але вам би хотілося якось віддячити улюблену виховательку і залишити про себе добру пам'ять, купіть їй сувенір на особливу дату. Це може битьв аза для квітів, картина, будь-який декоративний предмет інтер'єру. Якщо є можливість, на звороті підпишіть свій презент: "від вдячних батьків такого-то або такий-то" і поставте дату. Можете прикласти до подарунка красиву листівку з подібною підписом. Все вихователі збирають пам'ятні подарунки та поробки від своїх улюблених випускників.