Як навчитися танцювати хіп-хоп. де навчитися хіп-хопу в Балашова.

Танець в стилі хіп-хоп це окремий напрямок танцювального мистецтва, де немає чітких правил і обмежень. Важливу роль у ньому грають не стільки руху, скільки акторські дані танцюристів, так як цей танець в меншій мірі виражає характер мелодії або вже тим більше тексту пісні. Головною метою танцюриста є залучення уваги глядача, а також завоювання симпатії останнього. Незважаючи на те, що танцювати хіп-хоп можна і під ганста-реп, сам танець дуже позитивний.
Інструкція
1
Базовими рухами є елементарні Стьопи (кроки) і кач. Найпростіший елемент танцю в стилі хіп-хоп : потягніться правою рукою вгору, одночасно відставивши праву ногу в сторону і розгорнувши її носок вправо. Зігніть праву ногу і перенесіть на неї вагу тіла. Праву руку опустіть на рівень плеча. Ступні обох ніг при цьому твердо стоять на підлозі. Розгорніть корпус вліво і зігніть ліву ногу, а праву поставте на носок. Різко опустіться на праве коліно так, округливши спину. Руками постарайтеся доторкнутися до підлоги. Випрямитеся.
2
Носки поверніть ліворуч, коліна трохи зігніть, стійте на повній ступні. Розчепірені пальці покладіть на груди (лікті при це знаходяться паралельно підлозі) і втисніть її, в цей же час різким рухом висуньте таз вперед і округлятимете спину. Розгорніться вправо або вліво, випрямляючи спину, при цьому руки плавно ковзають по тілу вниз до талії. Потім напружте сідниці, за рахунок чого підніміть таз трохи вгору і знову округлятимете спину.
3
Стоячи на лівій нозі, зігніть праву ногу і підніміть так, щоб стегно було паралельно підлозі. Руки зігнуті в ліктях необхідно тримати перед грудьми. Зробіть різке скручування і випрямити праву ногу. Спина при цьому повинна залишитися округленої. Потім відхилите корпус максимально назад, при цьому руки розпрямляються, утворюючи прямий кут (ліва - вперед, права - вгору). Важливо не втратити рівновагу.
4
Поставте ноги трохи ширше плечей, права при цьому відставлена трохи назад. Трохи зігніть ноги в колінах, не розводьте їх у сторони, коліна дивляться тільки вперед. Праву руку покладіть на голову, а ліву тримайте на рівні грудей, пальці при цьому стиснуті в кулак. Докладаючи мінімум зусиль, правою рукою притягну голову максимально близько до плечу, в цей же час ліва рука розгинається, але як і раніше залишається на рівні грудей. Одночасно з рухами руку, коліно правої ноги розгортається вправо.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fJI4dkVTsGk
Зверніть увагу
Це лише кілька базових рухів танцю в стилі хіп-хоп. Якщо робити їх підряд, то вони складатимуться в повноцінний танець. Комбінація елементів танцю залежить від стилю танцю і від фантазії танцюриста.
Корисна порада
Танцюють хіп-хоп під біт, який, перш за все, необхідно навчитися чути. Слухати і чути біт - заняття не з простих. Біт - це основа будь-якої музичної композиції в стилі хіп-хоп і захований він зазвичай під величезною кількістю звуків аранжування. Якщо ви не володієте «абсолютним» слухом від природи, просто слухайте музику і краще різну, в тому числі і класику. З часом почути біт не важко.